Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc podgumowane

Jaśniejsze tkaniny dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość światła przejdzie również przez materiał.W przypadku okien z nawietrznikiem, koniecznie należy nas o tym powiadomić wpisując taką informację w uwagach do zamówienia, abyśmy mogli dołączyć do zamówienia dł..
73.36zł Cena netto:59.64zł
Maksymalna długość materiału dzień i noc podgumowanego, która zmieści się do kasety przestrzennej, wynosi 195 cm (już z wliczonym zapasem).W przypadku dłuższych rolet należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału nie zmieści się w kasecie i zostanie widoczna na oknie. Jaśniejsze materiały dzień..
88.86zł Cena netto:72.24zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-18 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Jaśniejsze materiały dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość światła prz..
109.47zł 89.59zł Cena netto:72.84zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)