Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety w kasecie płaskiej

W większości domów i mieszkań stawia się na klasyczną aranżację okienną, na którą najczęściej składa się połączenie klasycznych firan i zasłon. To bezpieczne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. Jednak w przypadku nowoczesnych wnętrz coraz więcej osób wymienia tradycyjne rozwiązania na rolety w kasecie płaskiej. To znakomity wybór, który łączy w sobie stylowy design i funkcjonalność. Warto poznać ich zalety i zastosować tego rodzaju przysłony okienne w swoich pomieszczeniach domowych, aby zyskać komfort i prywatność podczas wykonywania codziennych czynności. Serdecznie zapraszamy do zakupu, a w razie pytań służymy pomocą, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Praktyczne, wewnętrzne rolety okienne w kasecie płaskiej – ochrona prywatności to podstawa

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż prezentowane, wewnętrzne rolety okienne w kasecie płaskiej stanowią znakomity sposób na zachowanie prywatności we własnych czterech ścianach, gdyż całkowicie zasłaniają okna. Ich bezinwazyjny montaż nie sprawia trudności, a także nie powoduje utraty gwarancji na nowo zakupione okna, co jest ogromną zaletą. Dodatkowo kaseta chroni tkaninę przed zabrudzeniem, a sama obsługa rolety jest bardzo prosta. Z uwagi na różnorodne aranżacje oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów materiałów, a także odcieni kasety, rodzaju listwy przyszybowej oraz strony sterowania. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki model, jakiego potrzebujesz.

Rolety w kasecie płaskiej – sposób na regulowanie stopnia nasłonecznienia w domowych wnętrzach

Większość z nas z utęsknieniem czeka na słoneczne dni. Jednak wysoka temperatura na zewnątrz ma również minusy. Szybkie nagrzewanie się wnętrz domowych nie sprzyja odpoczynkowi. Właśnie z tego względu warto zainwestować w wysokiej jakości rolety w kasecie płaskiej, które są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Modele te pozwalają na wygodną regulację stopnia nasłonecznienia wnętrz domowych, gdyż dzięki prowadnicom tkanina znakomicie przylega do ramy okiennej, nie odsłaniając szyby po bokach. Jest to nie tylko skuteczne, ale też minimalistyczne i dyskretne rozwiązanie, ponieważ tego rodzaju rolety nie rzucają się za bardzo w oczy.

Propozycje na balkon i taras

W naszym sklepie poza modelami okiennymi znajdują się również rolety balkonowe w kasecie płaskiej, które są przeznaczone na okna balkonowe i drzwi tarasowe. To właśnie przez większe szyby wpada stosunkowo więcej światła słonecznego, które może zwiększać temperaturę panującą we wnętrzu, przez co domownicy mogą odczuwać znaczny dyskomfort. Roleta balkonowa w kasecie płaskiej pozwoli zupełnie odciąć się od świata zewnętrznego i zachować przyjemny chłód w domowych pomieszczeniach, bez względu na pogodę panującą na zewnątrz.
Roleta w kasecie płaskiej Standard Roleta w kasecie płaskiej Standard
Hit sprzedaży -10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Funkcjonalne i eleganckie rolety w płaskich kasetach Urządzając mieszkanie, biuro, salon kosmetyczny lub..
53.01zł 47.71zł Cena netto:38.79zł
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Postaw na nowoczesne rozwiązania do Twojego oknaNowoczesne rolety materiałowe we wzory w płaskiej kasecie to ..
48.86zł Cena netto:39.72zł
Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana
-10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Gdzie sprawdzą się najlepiej rolety podgumowane?W pokojach, które narażone są na nadmierną ilość światła słon..
55.35zł 49.75zł Cena netto:40.45zł
Roleta w kasecie płaskiej Thermo Roleta w kasecie płaskiej Thermo
Hit sprzedaży
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Poznaj nowoczesne rolety w płaskiej kasecieWłaściciele mieszkań, których okna wychodzą na południe, wiedzą do..
54.32zł Cena netto:44.16zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc
Hit sprzedaży -10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Rolety dzień noc w kasecieTradycyjne zasłony i firanki coraz częściej zastępowane są nowoczesnymi, funkcjonal..
68.27zł 61.43zł Cena netto:49.94zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Uwaga:*Jaśniejsze materiały dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość świa..
95.94zł 86.64zł Cena netto:70.44zł
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)