Rolety dzień noc należą obecnie do najpopularniejszych rozwiązań, pozwalających na zasłanianie okien. Rolety tego typu mają charakterystyczną budowę i nie da się ich pomylić z innymi modelami. Składają się z dwóch pasów, których zadaniem jest ograniczenie lub wpuszczenie światła do pomieszczenia. Tego typu rolety dają wiele możliwości! Latem chronią przed słońcem, natomiast zimą zapewniają, iż ciepło nie ucieka przez okna. Są bardzo praktyczne i niezwykle nowocześnie się prezentują zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecka. Estetykę rolet dzień noc uzupełnia wąska górna kaseta z bocznymi prowadnicami. Całość prezentuje się efektownie!

Poznaj funkcje rolet dzień noc

Zyskujące na popularności roletki dzień noc to funkcjonalne rozwiązanie zarówno do mieszkań, jak i biur czy hoteli. Ich obsługa prosta połączona z wysoką estetyką sprawia, że coraz więcej osób wybiera właśnie tego typu rolety. Sprawdzą się idealnie, gdy w ciągu słonecznego dnia będziemy chcieli się zrelaksować lub odprężyć. Warto też przy wyborze rolet brać pod uwagę całość aranżacji pomieszczenia, aby nasze wnętrze prezentowało się elegancko. Każda roletka dzień noc od Rollcenter wykonywana jest na wymiar, dlatego jest dostępna w różnorodnych kolorach. Dzięki temu mamy pewność, że produkty te będą idealnie dopasowane do wymiarów okna. Rolety przeznaczone są do samodzielnego montażu - jest to proces niezwykle prosty i nieskomplikowany!

A może rolety dzień noc w płaskiej kasecie?

Rolety dzień noc w kasecie płaskiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na wykonanie i estetyczny wygląd. Montaż rolet dzień noc jest również niezwykle prosty - nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Kaseta, w którą zwija się daną roletę, chroni materiał przed zabrudzeniami. Kaseta rolety montowana jest do ramy przy szybie, dzięki czemu nie zmienia ona naturalnego kształtu. Roleta dzień noc w płaskiej kasecie nie zmienia się także pod wpływem czynników zewnętrznych - przez wiele lat zachowuje naturalny estetyczny wygląd. Jest to zatem inwestycja na lata! Ponadto rolety w kasecie płaskiej od Rollcenter projektowane są na wymiar. Różnorodność wzorów i kolorów jest tak bogata, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie idealny model.

Funkcjonalność i estetyka rolet dzień noc!

Właśnie aranżujesz swoje mieszkanie i zastanawiasz się nad roletami z serii dzień noc, ale nie wiesz, czy są funkcjonalne? I jak jest z ich trwałością? To właśnie obecnie rolety dzień i noc należą do najpopularniejszych osłon ram okiennych. Co je zatem wyróżnia? To, że są w stanie ochłodzić nam mieszkanie i są bardzo praktyczne! Słońce, które zagląda do nas z samego rana, nie daje się wyspać lub tak intensywnie razi, że obejrzenie filmu jest niemożliwe? Jeśli zdecydujesz się na montaż rolet dzień noc, to ten problem już nie będzie Cię już dotyczył. Ponadto rolety dzień noc to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci samemu regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła.

Na czym polega unikatowość rolet dzień noc?

Każdy wspomina o tym, że rolety dzień noc są wspaniałe pod każdym względem. Zastanawiasz się, na jakiej podstawie powstało takie stwierdzenie? To wszystko dzięki unikatowej budowie, którą tworzą naprzemiennie ułożone pasy tkaniny transparentnej oraz kryjącej. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zdaje egzamin w codziennym użytkowaniu. Barwa ciemniejsza ogranicza przepuszczalność światła, natomiast jasna przepuszcza światło. To wariant, który pozwala nam wybrać jaką ilość światła w danym momencie chcemy wpuścić do pomieszczenia. Jeśli zależy nam na zaciemnieniu pomieszczenia, to roletę zsuwamy do poziomu, w którym tkaniny się nachodzą na siebie. W każdej chwili możemy wpuścić odrobinę światła do pomieszczenia - wystarczy delikatnie przesunąć sznurek. Rolety dzień i noc ściśle przylegają do ram okiennych, dzięki czemu nawet po uchyleniu okna się nie poruszają. W sklepie internetowym Rollcenter możesz zamówić rolety dzień noc na wymiar. Są przygotowane do samodzielnego montażu. To rewelacyjny wybór dla osób, które cenią indywidualizm i funkcjonalne rozwiązania!