Jak wprowadzić do pomieszczenia nutę nowoczesności i przytulności? Montując w swoich oknach plisy, osiągniesz taki efekt! Są dostępne sklepie internetowym Rollcenter w wielu wersjach kolorystycznych. Wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą przez długi czas cieszyć oko. Plisy ochronią Cię przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ponadto zapewnią Ci intymność podczas chwil spędzonych w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Plisy okienne idealnie nadają się do biura czy restauracji. Mają rewelacyjny mechanizm regulacji ilości wpuszczanego światła do wnętrza. Plisa może być ustawiona na środku okna, dzięki czemu słońce dostaje się przez górę i dół okna. To rewelacyjny sposób na uniknięcie spojrzeń wścibskich sąsiadów.

Odmień swoje wnętrze - zainwestuj w plisy thermo

To niezawodne rozwiązanie, które poza tym, że jest funkcjonalne, wprowadza do pomieszczenia nutę elegancji. Z plisami masz całkowitą kontrolę nad poziomem światła, które chcesz wpuścić do pomieszczenia. Plisy thermo z powodzeniem sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych gdzie komfort i dobre warunki pracy są priorytetem. Dostępne w naszym sklepie internetowym Rollcenter plisy na pewno spełnią Twoje oczekiwania! Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełnią swoje funkcje przez długi czas, zachowując naturalny kolor. Plisy od Rollcenter projektowane są na wymiar do samodzielnego montażu. Ich szeroka baza kolorów sprawi, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie do swojego wnętrza ten odpowiedni model.

Aranżacja okna dachowego - jak je zasłonić?

Lubisz tradycyjne rozwiązania, ale w przypadku okna na poddaszu nie masz możliwości ich zrealizowania? Szukasz inspiracji? Poznaj nasze propozycje w tej kwestii! Niewątpliwie oryginalnie zaprezentują się plisy! To rozwiązanie, które gwarantuje Ci, że na poddaszu latem będzie chłodniej, natomiast zimą ciepło będzie zatrzymane. Plisy na okno dachowe są bardzo łatwe w montażu oraz projektowane są na wymiar. Ich instalacja to chwila pełna relaksu. W sklepie internetowym Rollcenter masz do wyboru szeroki wybór plis na okno dachowe w bogatej palecie kolorystycznej. Ponadto masz możliwość zdecydować, jaki kolor ma mieć mechanizm plisy. To rolety, które na pewno zapewnią Ci komfort przez cały rok!

Zanim kupisz plisy thermo...

Plisy okienne thermo mają bardzo dużo zalet! Ich podstawową cechą, która je wyróżnia, jest funkcjonalność. Plisy można regulować, poruszając nimi w górę i w dół, dzięki czemu możemy idealnie określić, jaka ilość słońca jest nam potrzebna w danym pomieszczeniu. Za pomocą plis możemy zasłonić zarówno całe okno, jak i tylko wybraną część. Dzięki estetycznej budowie plis thermo nadasz wnętrzu swojego mieszkania elegancji i nowoczesności. Plisy wyglądają w oknie bardzo subtelnie, gdyż mogą być montowane z pomocą haczyków. To opcja, dzięki której nie ingerujesz w strukturę okna i w każdej chwili możesz je zdemontować. Ponadto montaż na haczyki sprawia, że plisa nie odstaje od ramy okiennej - nawet przy uchyleniu okna. Plisy pasują nawet do tych okien niestandardowych - to kolejna zaleta, która przemawia za ich wyborem. W sklepie internetowym zakupisz plisy thermo w szerokiej gamie kolorystycznej na wymiar do samodzielnego montażu!

Rolety plisy - idealna opcja do każdego okna!

Rolety plisy mogą być zamontowane niemalże w każdym oknie! Rewelacyjnie prezentują się w salonie, kuchni czy w oknie dachowym. W kuchni plisa w przeciwieństwie do tradycyjnej rolety sprawdzi się idealnie. Jest to spowodowane tym, że akurat w kuchni zapachy bardzo przenikają w roletę. Roleta plisa ma to do siebie, że bez problemu można ją ściągnąć i prać bez ponoszenia dodatkowych kosztów finansowych. To sprawia, że plisy zaliczają się do rozwiązań nowoczesnych i często wybieranych przez klientów. Jeśli Twoje okno jest niestandardowe i poszukujesz właśnie rolety plisowanej, to zakupisz ją w sklepie Rollcenter!