Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Blog Kanał RSS

11 Dec Rolety w kasecie czy bez? Które wybrać?
93 36344
Rolety zaliczają się do funkcjonalnych osłon okiennych, które z powodzeniem wpisują się w potrzeby i oczekiwania wielu konsumentów. Te minimalistyczne osłony doskonale chronią przed napływem światła z zewnątrz, pozwalają na regulację zaciemnienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a jednocześnie zapewniają nam prywatność, co staje się bardzo ist..
11 Dec Czym jest i jak działa roleta dzień noc. Wyjaśniamy
99 30971
Wśród osłon okiennych zdecydowanie wyróżniają się rolety w kasecie, które od kilku lat budzą niemałe zainteresowanie konsumentów, a ich popularność wciąż wzrasta. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale także stanowią nieszablonowy dodatek wystroju wnętrz, dzięki któremu jego charakter zostaje diametralnie odmi..
11 Dec Praktyczne i elegancko wyglądające rolety na okna dachowe
53 28044
Nie tylko proste okna, ale także te dachowe wymagają solidnych, wytrzymałych i funkcjonalnych osłon, tym bardziej że są one o wiele bardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych niż okna ułożone prostopadle do podłoża. Idealnym i stosowanym niezwykle często rozwiązaniem są popularne rolety na okna dachowe, które cechują się nie tylko fu..
11 Dec Użycie rolet nie wyklucza korzystania z firany. Aranżacja, która może się uzupełniać
71 28325
Osłona okienna jest niezastąpionym elementem, ponieważ chroni naszą prywatność i pozwala nam czuć się komfortowo we własnym domu. Z tego zadania perfekcyjnie wywiązują się rolety, które pełnią funkcję praktyczną i ozdobną. Idealnie osłaniają szyby, dzięki czemu zapewniają cień, a jednocześnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. Jednak n..
11 Dec Czym zasłonić okna na poddaszu?
91 28154
Poddasze zalicza się do wyjątkowo klimatycznych pomieszczeń, dzięki ukośnym ścianom i umieszczonym w nich oknom, przez które można podziwiać nocne niebo. Ten klimat można jednak pogłębić jeszcze bardziej przez odpowiedni przytulny wystrój wnętrza oraz odpowiadające mu osłony okienne. W tej roli idealnie mogłyby sprawdzić się pięknie uszyte zasłony..
11 Dec Rolety materiałowe mogą także pełnić funkcję ozdobną okna
63 10389
Pięknie urządzone mieszkanie, w którym każdy szczegół jest idealnie dopasowany, to marzenie niejednej osoby. Aby jednak jego styl w pełni spełnił nasze oczekiwania, niezwykle ważne jest nie tylko zadbanie o odpowiedni kolor ścian czy dodatków, które będą w pełni odpowiadać wyposażeniu. Równie istotną funkcję pełnią osłony okienne, dzięki którym wn..
11 Dec Chłodniejsze poddasze, dzięki roletom dachowym
59 10214
Mieszkanie na poddaszu jest marzeniem wielu osób, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że takie rozwiązanie ma również masę wad. Największą z nich są skośne okna, które, mimo że prezentują się bardzo stylowo, szybko przestają być powodem do radości. Przekonujemy się o tym zwłaszcza latem, kiedy wpadają przez nie promienie słoneczne, które..
11 Dec Spokojniejszy sen dzięki odpowiednio dobranym roletom
17 9950
Sen jest niezwykle istotnym elementem życia człowieka, ponieważ wpływa na jego samopoczucie i dodaje energii do działania. Zwłaszcza jeśli jest spokojny i niczym niezakłócony. W celu zapewnienia go sobie konieczne jest również stworzenie warunków, które się do tego przyczynią. Jednym z elementów, które mogą wpłynąć na zaburzenie odpoczynku, staje ..
11 Dec Co wybrać: rolety czy żaluzje? I dlaczego akurat rolety :)
49 8577
Marzenie o pięknym mieszkaniu wiąże się także z wyborem odpowiednich osłon okiennych. Eleganckie zasłony sprawiają zbyt wiele kłopotów, ponieważ wymagają częstego prania i zawieszania, z czym nie każdy jest w stanie sobie poradzić. Dlatego lepszym i praktyczniejszym rozwiązaniem mogą okazać się rolety lub żaluzje. Zanim jednak dokonamy wyboru, war..
11 Dec Czy moskitiery trwale chronią przed insektami?
22 7536
Owady mieszkające w środowisku naturalnym w zasadzie nam nie przeszkadzają. Jeśli jednak dostaną się do wnętrza domu czy mieszkania, to mogą stać się prawdziwą udręką. Ten problem dotyczy zarówno domów położonych na terenach wiejskich, jak i tych w miastach, choć oczywiście nasila się on w miejscach, w których występuje więcej roślinności. Niepożą..
11 Dec Montaż rolet i plis bez wiercenia i wkręcania? Oto sposób bezinwazyjny
29 10620
Nawet jeśli zdecydujemy się na dany model płyt czy rolet, wcale nie mamy pewności, że taki właśnie system okienny będziemy chcieli zachować przez wiele lat. Wraz ze zmianą aranżacji pomieszczenia, zmianie ulega także kolor ścian czy mebli, co tym samym bardzo często wiąże się z koniecznością wymiany osłon okiennych. Dlatego montowanie ich w sposób..
11 Dec Zapewnienie prywatności i ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, dzięki roletom
29 7818
Ochrona własnej prywatności dla wielu osób jest niezwykle ważna, dlatego warto pomyśleć o niej także podczas aranżacji mieszkania lub domu. Bez względu na to, czy mieszkanie znajduje się na parterze, czy na wyższej kondygnacji, do naszych okien mogą zaglądać osoby niepowołane, jednocześnie powodując, że nie czujemy się wystarczająco komfortowo we ..
Pokazuje 1 do 12 z 95 (8 Stron)