Rolety w kasecie z płaskimi prowadnicami Vegas Classic

Dom bez rolet byłby jak dom bez ścian – Vegas Classic
W praktyczny i funkcjonalny charakter rolet okiennych raczej nikt nie wątpi. Wszyscy doskonale wiemy, że rolety chronią nas przed promieniami słonecznymi, które w czasie gorącego lata nazbyt ogrzewają pomieszczenia, a także dbają o prywatność, osłaniając mieszkańców przed ciekawskim wzorkiem sąsiadów.

Jakie rolety wybrać?
Wybór rolet jest tematem rzeką. Producenci zadbali o komfort oraz funkcjonalność rolet, które zapewnią konsumentom oczekiwaną efektywność. Wyposażają je w szereg rozwiązań, stąd pojawia się konieczność wyjaśniania niektórych opcji oraz tworzenia poradników najlepszego zakupu.

Przede wszystkim funkcjonalność
Kaseta Vegas Classic charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania. Płynna obsługa to jej główna zaleta. W ofercie posiadamy wyłącznie kasetę aluminiową. Nie wierzymy produktom wykonanym z PCV. Tym bardziej, że oba rozwiązania nie różnią się niczym pod względem funkcjonalności, a tylko jakością wykorzystanych do produkcji materiałów. Aluminiowe wykończenie wymusza wzrost ceny zakupu rolety, aczkolwiek to bardziej wytrzymałe rozwiązanie przeznaczone na lata.
Kaseta posiada także mechanizm samohamujący umożliwiający przysłonienie okna na wymaganą wysokość. Ponadto klient może być pewien, że nawijanie tkaniny na rurkę odbędzie się w równomierny sposób, nie powodując irytacji użytkownika oraz niepożądanych awarii mechanizmu.

Łatwy montaż
Rolety montowane są na dwa sposoby: za pomocą wkrętów przytwierdzanych do listwy
przyszybowej oraz dzięki taśmie piankowej. Zawsze zalecamy tę pierwszą metodę montażu, ponieważ jest zdecydowanie bardziej trwała i funkcjonalna.

Zastosowanie
Rolety Vegas Classic mogą być stosowane do wielu rozmaitych rodzajów okien, bez względu na ich wymiar. Istnieje bowiem możliwość uzupełnienia kasety o alternatywny mechanizm Klaudia, co umożliwia montaż kasety także dla wysokich wąskich okien.

Wyjątkowa estetyka
Nie ma wątpliwości, że rolety powinny być także estetyczne, ponieważ są widoczne zarówno z zewnątrz budynku, jak i od środka. Roleta w kasecie płaskiej (okienna) Vegas Classic, jak sama nazwa wskazuje, są ponadczasowe i uniwersalne. Ta stonowana elegancja będzie doskonałym dodatkiem do wielu rodzajów okien. Nie ma także potrzeby przykrywać rolet zasłonami, ponieważ same w sobie zdołają dostatecznie ozdobić przestrzeń. Opływowe kształty nie odbiegają znacznie od standardów stosowanych na rynku, dlatego jest to wybór głównie dla miłośników klasyki i oczekiwanej funkcjonalności. Rolety są ponadto dostępne w szerokiej palecie barw oraz z różnymi dodatkowymi zdobnikami.

Send a Comment

Your email address will not be published.

Wprowadź kod *