Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety termiczne

W każdym domu warto zastosować rolety okienne - zapewniają one duży komfort. Rolety termiczne są obecnie jednymi z najpopularniejszych wśród osób, którym zależy na zmniejszeniu kosztów ogrzewania i zarazem ochronie wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. W naszej firmie Rollcenter.pl znajdziesz wyselekcjonowane rolety termoizolacyjne, które mają mnóstwo zalet - są atrakcyjne wizualnie, trwałe i wytrzymałe. Wszystkie są objęte ochroną gwarancyjną i wykonane z materiałów wykazujących dużą odporność na zużycie. Tkaniny nie zmieniają swojej barwy pod wpływem słońca, a także nie tracą swoich właściwości izolacyjnych.

Dlaczego warto montować rolety?

Rolety to podstawowe wyposażenie każdego domu. Montuje się je w ramie okiennej za pomocą jednego z wielu dostępnych sposobów w ciągu zaledwie kilku minut. Podstawową zaletą rolet jest ich uniwersalność. Duża liczba kolorów oraz rozmiarów do wyboru sprawia, że z pewnością każdy znajdzie w naszym sklepie model odpowiedni dla siebie. Wszystkie są atrakcyjne wizualnie i poprawiają wystrój całego mieszkania. Podstawową zaletą rolet okiennych termoizolacyjnych jest jednak fakt, iż stanowią barierę dla mocnych promieni słonecznych, które mogłyby nadmiernie ogrzać mieszkanie. Co więcej, zimą zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń.

Rolety izolacyjne – dla zdrowia i bezpieczeństwa

Rolety okienne termoizolacyjne są wykonane z trwałego materiału z warstwą izolacyjną i to właśnie ona zapewnia ograniczenie przebicia się ciepła z zewnątrz do wnętrza mieszkania. Takie rozwiązanie wiąże się z chłodniejszymi pomieszczeniami latem, nawet podczas największych upałów, a także zmniejszeniem kosztów ogrzewania zimą. Przebywanie w nadmiernie ogrzewanych pomieszczeniach nie sprzyja zdrowiu ani samopoczuciu - może wywoływać uczucie chronicznego zmęczenia, ciągłą irytację i brak chęci do działania.

Rolety termiczne a wpływ na komfort życia codziennego

Rolety balkonowe termoizolacyjne zdecydowanie wpływają na komfort życia i sprawiają, że przebywanie w danym pomieszczeniu staje się przyjemniejsze. Nie tylko regulują one temperaturę wewnątrz danego pokoju, lecz także zmiękczają światło, które staje się przyjemniejsze. Oświetlenie wnętrza, w którym pracujemy lub odpoczywamy, ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, a poza tym wpływa na wygląd pomieszczenia i panujący w nim nastrój. Rolety termoizolacyjne w kasecie rewelacyjnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych, gdyż pozwalają na stworzenie warunków ułatwiających zaśnięcie. Dla wielu osób najważniejszy jest jednak komfort w kwestii prywatności zagwarantowanej przez rolety balkonowe termoizolacyjne.

Montaż rolet balkonowych termoizolacyjnych

Montaż mini rolet termoizolacyjnych jest łatwy i szybki, dzięki czemu poradzi sobie z nim większość osób. Wszystkie kroki są dokładnie wyjaśnione w instrukcji montażu dostępnej w karcie produktu. Dodatkowo montaż nie jest inwazyjny, co oznacza, że nie wymaga wiercenia otworów w ramach okiennych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy z chęcią udzielą niezbędnych informacji.

UWAGA: tkanina BT13 oraz BT10 będą dostępne najprawdopodobniej w drugiej połowie października.Dopasuj rolety do swoich okienBudując własny dom, często decydujemy się na niestandardowe wymiary okien. Mogą to być zarówno okna bardzo duże, jak i niewielkie, umieszczone na przykład w toalecie lub spiżar..
31.49zł Cena netto:25.60zł
Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Thermo Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Thermo
Hit sprzedaży
UWAGA: tkanina BT13 oraz BT10 będą dostępne najprawdopodobniej w drugiej połowie października.Poznaj nowoczesne rolety w płaskiej kasecieWłaściciele mieszkań, których okna wychodzą na południe, wiedzą doskonale, jak uciążliwe potrafi być słońce wpadające wprost do pokoju. Tradycyjne zasłony i żaluzj..
54.32zł Cena netto:44.16zł
Roleta podgumowana thermo w kasecie przestrzennej
Hit sprzedaży
UWAGA: tkanina BT13 oraz BT10 będą dostępne najprawdopodobniej w drugiej połowie października.Eleganckie i wielofunkcyjne rolety okienneSzukając odpowiedniego sposobu zasłaniania okien, możemy spotkać się z ogromną ilością różnego rodzaju rozwiązań. Obok klasycznych zasłon i firanek wieszanych na sz..
73.34zł Cena netto:59.63zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)