Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety termiczne

Rolety termiczne do domu i biura

Rolety termoizolacyjne gwarantują nie tylko ochronę prywatności w domu lub biurze, ale również osłaniają pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, zapobiegając jego nadmiernemu nagrzewaniu i naświetlaniu. Wysokogatunkowe rolety termiczne posiadają dodatkowo możliwość wspomagania utrzymania stałej temperatury w budynku, co sprawia, że są bardzo przydatne zarówno latem, jak i w chłodniejsze pory roku. Warto więc zainwestować w ich zakup i cieszyć się optymalną temperaturą w miejscu pracy lub zamieszkania.

Roleta termoizolacyjna – opłacalna inwestycja

Roleta termiczna stanowi nieco większy wydatek niż jej klasyczne odpowiedniki. Patrząc z perspektywy czasu, jest to jednak bardzo opłacalna inwestycja, pozwalająca na szereg długofalowych oszczędności. Wykonanie rolety na wymiar u zaufanego producenta jest gwarancją trwałości oraz wzorowego funkcjonowania. Tego typu produkty nie zacinają się i nie psują, przez co zwalniają nas z konieczności wymiany lub naprawy osłony co kilka lat. Dodatkowo dzięki rolecie termicznej zaoszczędzimy również na wydatkach związanych z zakupem i funkcjonowaniem systemów chłodzących, takich jak wiatraki, wentylatory lub klimatyzacja.

Roleta termiczna – nieoceniona ulga w słoneczne dni

Nagrzane pomieszczenia nie stanowią idealnych warunków do pracy fizycznej lub umysłowej, a także codziennego funkcjonowania i odpoczynku. Rolety termoizolacyjne stanowią więc praktyczne rozwiązanie w domach, biurach oraz innych budynkach użytku publicznego, takich jak szkoły, przychodnie lub restauracje. Nasza firma oferuje szereg kolorów oraz faktur rolet personalizowanych na zamówienie, dzięki czemu każdy bez problemu dopasuje idealny produkt do swoich potrzeb i wystroju wnętrza. Kasety w uniwersalnym lub imitującym drewno odcieniu sprawią, że cały system okienny będzie prezentował się gustownie oraz dyskretnie.

Rolety termiczne na wymiar

Najkorzystniejszym rozwiązaniem są rolety termiczne na wymiar, które umożliwiają idealne dopasowanie do rozmiaru okien, co zwiększa ich funkcjonalność oraz ułatwia prawidłowe działanie. Specjalistyczny, podgumowany materiał gwarantuje zatrzymywanie i odbijanie promieni słonecznych, które odpowiadają za nadmierne nagrzewanie pomieszczeń w słoneczną porę dnia. Możliwość zamówienia rolet kasetowych dodatkowo zapewnia równomierne rozwijanie materiału, przyleganie do okna nawet podczas uchylenia, a także zapobieganie zabrudzeniom w momencie, gdy roleta nie jest użytkowana.
Dla wielu z nas nasze okna to prawdziwy koszmar. Dlaczego? Ponieważ w obecnych czasach okiennice - szczególnie tego starego typu, nie wymienione na nowe plastikowe - znacząco odbiegają od swoich “nowszych sióstr”, i to nie tylko pod względem wizualnym. Staromodne okna mają wiele uroku - bardzo częst..
31.49zł Cena netto:25.60zł
Roleta w kasecie płaskiej Thermo Roleta w kasecie płaskiej Thermo
Hit sprzedaży
Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo Roleta termiczna w kasecie z prowadnicami płaskimi to jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań w kwestii zasłon okiennych. Z jednej strony zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia przez promienie słoneczne, z drugiej na..
54.32zł Cena netto:44.16zł
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)