Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień i noc w kasecie

Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc
Hit sprzedaży -39 %
UWAGA: Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Rolety dzień noc w kasecieTradycyjne zasłony i firanki coraz częściej zastępowane są nowoczesnymi, fun..
102.26zł 62.88zł Cena netto:51.12zł
Stylowa alternatywa dla zasłon i żaluzjiSzukając funkcjonalnego, a zarazem stylowego sposobu zasłonięcia okien, warto zwrócić uwagę na propozycję, jaką jest roleta dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar. To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zasłon czy żaluzji. W przeciwieństwie do innych ..
76.49zł Cena netto:62.19zł
Maksymalna długość materiału dzień i noc podgumowanego, która zmieści się do kasety przestrzennej, wynosi 195 cm (już z wliczonym zapasem).W przypadku dłuższych rolet należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału nie zmieści się w kasecie i zostanie widoczna na oknie. ..
88.86zł Cena netto:72.24zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-18 %
UWAGA: Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę...
109.47zł 89.59zł Cena netto:72.84zł
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)