Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Moskitiery

Moskitiery na okno

Moskitiery okienne to kolejna z naszych propozycji, ponieważ oprócz stylowej aranżacji okien, dbamy także o funkcjonalność każdego oferowanego rozwiązania, a tym samym codzienny komfort naszych Klientów. 
Moskitiera to specjalna siatka na okno przeciw insektom – skutecznie i niezawodnie chroni przed komarami, muchami, czy innymi owadami. Określenie „moskitiera” pochodzi od hiszpańskiego słowa „mosquito”, które oznacza właśnie komara.
Moskitiera nadaje się do zamontowania zarówno na okno drewniane, jak i PCV. Co więcej, sprawdza się we wszystkich typach obiektów budowlanych, tych użytkowanych przez ludzi, jak i przez zwierzęta. Pozwala na spokojny, niezakłócony bzyczeniem i ukąszeniami owadów sen, skutecznie eliminuje także ryzyko związane ze szkodliwością insektów dla ludzkiego zdrowia.

Moskitiery okienne są doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim latem. Co więcej, nowoczesne modele moskitiery chronią również przed przenoszonymi przez wiatr pyłkami drzew, czy kwiatów, to zatem doskonała propozycja także dla alergików. Niektóre moskitiery z naszej oferty zapewniają również częściową ochronę przed deszczem, czy też silnym promieniowaniem słonecznym. Dlatego oprócz montowania moskitiery na okna, zaleca się ich jednoczesne montowanie na balkonach. 

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe to jeden z rodzajów moskitier, które możesz wygodnie zamówić, na dowolny wymiar w naszym sklepie online. Moskitiera, poza skuteczną ochroną przed owadami, zapewnia znakomitą cyrkulację świeżego powietrza. Ponadto, pod względem wizualnym stanowi integralną część okna. 
Moskitiery ramkowe można z powodzeniem dopasować do każdego otworu okiennego, a do montażu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Każda proponowana w naszym sklepie moskitiera ramkowa to:
  • estetyka, wytrzymałość i długa żywotność gwarantowane przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, tj. aluminium, włókna szklanego, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego,
  • konkurencyjna cena.

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane, określane także jako zwijane, do złudzenia przypominają klasyczne rolety tekstylne z kasetami, jednak zamiast tkaniny w kasecie znajdują się siatki na komary. W kasecie umieszczony jest również mechanizm sprężynowy do zwijania siatki. Siatka moskitiery rolowanej porusza się między aluminiowymi prowadnicami, a cały system wyróżnia się wysoką szczelnością. Konstrukcja montowana jest na zewnątrz na stałe. Wśród dostępnych wariantów, wyróżnia się moskitiery rolowane góra-dół, rolowane lewo-prawo oraz rolowane lewo-prawo dwustronne.

Moskitiery okienne na wymiar

Moskitiery na wymiar, które proponujemy w naszym sklepie internetowym, to produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie Klientów. Dzięki temu masz pewność, że moskitiera będzie idealnie pasowała do wybranego okna i zapewni niezawodną ochronę przed owadami. Wystarczy, że podasz niezbędne dane dotyczące wymiarów moskitiery, profilu oraz rodzaju okna i będziesz mógł cieszyć się idealnie dopasowanymi moskitierami w swoim domu!
Moskitiery do okien plastikowych PCV
Hit sprzedaży
Moskitiera ramkowa to doskonałe zabezpieczenie domu i niezawodna zapora dla wszelkiego rodzaju owadów. Montaż moskitiery ramkowej jest bardzo szybki i łatwy, w dodatku całkowicie bezinwazyjny. Nie trzeba wiercić dziur w oknach, dzięki czemu nie ingerujemy w konstrukcję okna. Do zamontowania potrze..
43.94zł Cena netto:35.72zł
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)