Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień i noc z żyłkami

Roleta MINI Dzień i Noc Roleta MINI Dzień i Noc
-10 %
Zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin. Rolety MINI dzień noc z prowadzeniem żyłkowymWłaściciele okien wiedzą, że niełatwo jest je stylowo zaaranżować. Trudno znaleźć odpowiednie karnisze czy zasłony, które sprawdzą się do zasłonięcia małego okna w spiżarni lub na korytarzu. W tym przypadku..
70.36zł 63.65zł Cena netto:51.75zł
Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX
-10 %
Rolety MINI dzień i noc DE LUX z prowadzeniem żyłkowymRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki dwóm warstwom materiału z ułożonymi naprzemiennie pasami tkaniny o szerokości 60 mm i pasami czarnej siatki o szerokości..
81.43zł 72.94zł Cena netto:59.30zł
Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana
-10 %
UWAGA: tkanina Poem 726 będzie dostępna najprawdopodobniej w drugiej połowie czerwca. Rolety MINI dzień i noc podgumowane z prowadzeniem żyłkowymRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki dwóm warstwom materiału z ułożonymi..
83.03zł 74.85zł Cena netto:60.85zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)