Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień i noc z żyłkami

Roleta MINI Dzień i Noc Roleta MINI Dzień i Noc
-10 %
UWAGA: Tkanina D01 biała będzie dostępna najprawdopodobniej w połowie marca. Możemy realizować zamówienia z tkaniną od innego producenta, jednak ma ona inny odcień niż dotychczasowy materiał. Prosimy o informację w tej sprawie podczas składania zamówienia.Zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tka..
70.36zł 63.65zł Cena netto:51.75zł
Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX
-10 %
Uwaga: od 29.05.2023 r. do rolet mini dzień i noc dołączane będą inne mechanizmy niż były dotychczas. Metalowe haczyki zostaną zastąpione plastikowymi z możliwością regulacji grubości.Rolety MINI dzień i noc DE LUXRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do s..
81.43zł 72.94zł Cena netto:59.30zł
Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Rolety MINI dzień i noc podgumowaneRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki dwóm warstwom materiału z ułożonymi naprzemiennie pasami tkaniny i pasami siatki mamy możliwość swobodnego regulowania ilości światła wpadającego..
83.03zł 74.85zł Cena netto:60.85zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)