Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc podgumowane

Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej
-10 %
Maksymalna długość materiału dzień i noc podgumowanego, która zmieści się do kasety przestrzennej, wynosi 175 (już z wliczonym zapasem).W przypadku dłuższych rolet należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału nie zmieści się w kasecie i zostanie widoczna na oknie. Jaśniejsze materiały dzień i ..
81.80zł 73.91zł Cena netto:60.09zł
Roleta MINI Dzień i Noc podgumowane Roleta MINI Dzień i Noc podgumowane
-10 %
Jaśniejsze tkaniny dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość światła przejdzie również przez materiał.W przypadku okien z nawietrznikiem, koniecznie należy nas o tym powiadomić wpisując taką informację w uwagach do zamówienia, abyśmy mogli dołączyć do zamówienia dł..
83.03zł 74.85zł Cena netto:60.85zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Uwaga:*Jaśniejsze materiały dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość świa..
95.94zł 86.64zł Cena netto:70.44zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)