Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc


Rolety dzień i noc to jeden z największych hitów we współczesnych domach. Czym różnią się od standardowych produktów? Roleta dzień i noc łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Świetnie wkomponowuje się zarówno w wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę budynku. Roleta dzień i noc składa się z dwóch rodzajów poziomych pasów – jedne przepuszczają promienie słoneczne, a drugie nie. Dzięki temu możliwa jest płynna regulacja dostępu światła.

Rodzaje rolet dzień i noc

Rolety tego typu dzielą się na kilka rodzajów. Mini rolety dzień i noc nadają się do każdej okiennicy. Świetnie sprawdzą się, np. w pomieszczeniach łazienkowych. Do ich montażu nie jest wymagana specjalistyczna wiedza i zaawansowane narzędzia.

Rolety dzień i noc w kasecie płaskiej to rozwiązanie dla osób, które lubią tradycyjną dekorację. Mogą być zastosowane np. w drzwiach balkonowych. Rolety tego typu mocuje się do listew przy szybowych, co pozwoli zatrzymać gwarancję na okna.

Innym typem rolety, który pozwala zachować idealny stan okien, są rolety dzień noc w kasecie przestrzennej. Montuje się je przez przyklejanie do okna za pomocą taśmy piankowej. Świetnie sprawdzają się na oknach balkonowych, które są przedzielone poprzeczką. Tkanina umiejscowiona jest przed oknem, a dzięki temu nie trzeba montować dwóch osobnych rolet. Przed zakupem trzeba jednak pamiętać, że kaseta odstaje od okna na około 65 milimetrów co w przypadku blisko obrobionej wnęki, uniemożliwia otwarcie całego okna.

Rolety dzień noc w prowadnicach montuje się na skrzydle okna. Górną kasetę można przykręcić lub przykleić. Boczne prowadnice przyklejane są natomiast do okna bezpośrednio. Taki system montażu zapewnia pełną bezinwazyjność.

Rolety dzień noc na okna i drzwi balkonowe

Zastosowanie rolet dzień noc jest bardzo szerokie. Rolety nadają się zarówno na drzwi balkonowe, jak i małe okna łazienkowe lub kuchenne.

Jak dobrać rolety dzień i noc? Okno balkonowe może mieć różny rozmiar i może ograniczać wybór. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem będą rolety dzień i noc na zamówienie. Zapewni to dobrze dobrany produkt i w pełni ułatwiony montaż bez dodatkowych przeróbek. Warto, więc pomyśleć o indywidualnym zamówieniu. Produkty na wymiar są wybierane bardzo często ze względu na estetykę i pełną funkcjonalność. Z kolei cena produktu zależna jest od materiałów użytych do wykonania, wielkości i rodzaju wybranego systemu.

Rolety dzień noc – kolorystyka i materiały

W naszej ofercie znaleźć można, m.in. rolety dzień i noc szare, białe, czerwone i brązowe, jak również w wąskie oraz szerokie pasy. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy poliestru, który jest odporny na zniszczenia, a także bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Rolety dzień noc to produkt dla wszystkich lubiących wygodę i nowoczesny design.

Roleta MINI Dzień i Noc Roleta MINI Dzień i Noc
Hit sprzedaży
Mini rolety dzień i noc W sytuacji, gdy zacienienie całego okna nie jest konieczne, warto zdecydować się na niewielką roletę, dzięki której kontrola naświetlenia wnętrza stanie się łatwiejsza. Właśnie takie są prezentowane rolety mini typu dzień i noc. Do ich podstawowych zalet należy niewielki roz..
61.00zł Cena netto:49.59zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc
Hit sprzedaży -39 %
Rolety dzień noc w kasecie Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje dzień i noc w kasecie? Jest to rozwiązanie nowoczesne. Świetnie sprawdza się w przypadku okien nowej generacji, które zrobione są z drewna, aluminium lub PCV. Uniwersalność, jaką reprezentują rolety kasetowe dzień i noc, można z ła..
102.26zł 62.88zł Cena netto:51.12zł
Rolety dzień i noc z prowadnicami przestrzennymiRoleta dzień i noc z prowadnicami przestrzennymi to ciekawa propozycja dla miłośników zaawansowanych i funkcjonalnych rozwiązań, ceniących sobie prywatność. Umożliwia całkowite zasłonięcie okna lub wybór pośredniej przepuszczalności, optymalnej w świet..
76.49zł Cena netto:62.19zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)