Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc

Komfort przebywania w każdym domu zależy od wielu istotnych czynników. Warto zapewnić sobie zawsze optymalną temperaturę, zadbać o dostęp czystego i świeżego powietrza, a także stworzyć we wnętrzu przytulną atmosferę. Podstawowym dodatkiem do każdego mieszkania są rolety dzień noc, które są obecnie niezwykle popularne wśród właścicieli zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych mieszkań. Ten rodzaj rolet różni się od tradycyjnych modeli głównie materiałem, który w ich przypadku składa się z wielu poziomych pasów, zapewniających możliwość dowolnej regulacji nasłonecznienia. Poznaj koniecznie rolety okienne dzień noc i zamów już dziś w Rollcenter.pl.

Zwiększ komfort codziennego życia, stosując rolety dzień noc

Rolety dzień noc mają wiele zalet, jedna z nich to wpływ na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ich budowa składa się z dwóch warstw materiału z poziomymi liniami, z czego połowa jest przezroczysta. Dzięki temu rolety dzień noc w kasecie płaskiej umożliwiają regulowanie dostępu światła w bardzo szerokim zakresie. Ma to ogromny wpływ na przyjemność płynącą z przebywania w danym pokoju. Można praktycznie całkowicie odciąć dopływ światła do wnętrza pomieszczenia podczas np. upalnego lata lub nocy albo całkowicie je odsłonić, gdy promienie słoneczne nie padają już bezpośrednio na okno np. podczas popołudnia, czy lekkiego zachmurzenia. Właśnie dlatego rolety tego typu są obecnie jednymi z najpopularniejszych wśród naszych klientów.

Rolety balkonowe dzień noc - bezpieczeństwo i prywatność

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej mają także inną zaletę – chronią prywatność wszystkich domowników. Po ich całkowitym zasunięciu nikt nie będzie w stanie zajrzeć do wnętrza danego pomieszczenia, co jest bardzo istotne dla zachowania prywatności domowników. Wiele osób posiada dom na skraju działki i tuż obok sąsiada, przez co każdy przypadkowy przechodzień może zerknąć i tym samym zaburzyć intymną atmosferę. Aby się przed tym uchronić, warto podjąć decyzję o zakupie rolet dzień noc. Są niedrogie i trwałe, dlatego stanowią doskonały wybór w każdym przypadku. To inwestycja na wiele lat.

Mniejsze wydatki na ogrzewanie i klimatyzację z roletami dzień noc

Kolejną zaletą rolet okiennych dzień noc jest fakt, iż w dużym stopniu wpływają na zmniejszenie kosztów ogrzewania pomieszczenia. Ich podwójny materiał stanowi skuteczną warstwę izolacyjną, a to właśnie przez szyby okienne ucieka zimą najwięcej ciepła. Wiele osób po zastosowaniu rolet balkonowych dzień noc zauważyło znaczną różnicę w rachunkach za ogrzewanie. Co więcej, wykorzystanie tych akcesoriów wpływa także na zmniejszenie kosztów klimatyzacji. Podobnie jak zimą, tak i latem warto zadbać o odpowiednią izolację okien, do czego znakomicie sprawdzą się rolety dzień noc w kasetach płaskich, dostępnych w Rollcenter.pl. Co więcej, wszystkie podkreślają również stylistykę pomieszczeń i mogą stanowić ciekawy element aranżacji okiennej.

Najlepsze rolety okienne dzień noc – tylko w Rollcenter.pl

W naszej firmie Rollcenter.pl znajdziesz największy wybór rolet dzień noc w kasetach przestrzennych. Wszystkie powstały przy użyciu nowoczesnych i trwałych materiałów oraz mechanizmów, dlatego też charakteryzują się wieloletnią odpornością na uszkodzenia. Materiały są różnorodne, a przy tym wysokiej jakości i bardzo atrakcyjne, dlatego można je dopasować do wystroju praktycznie każdego mieszkania. Zamów już dziś i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz szerokiego wyboru.


Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc
Hit sprzedaży -10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Rolety dzień noc w kasecieTradycyjne zasłony i firanki coraz częściej zastępowane są nowoczesnymi, funkcjonal..
68.27zł 61.43zł Cena netto:49.94zł
Roleta MINI Dzień i Noc Roleta MINI Dzień i Noc
Hit sprzedaży -10 %
Mini rolety dzień nocWłaściciele niewielkich okien wiedzą, że niełatwo jest je stylowo zaaranżować. Trudno znaleźć odpowiednie karnisze czy zasłony, które sprawdzą się do zasłonięcia małego okna w spiżarni lub na korytarzu. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie rolety dzień noc..
70.36zł 63.65zł Cena netto:51.75zł
Roleta dzień i noc w kasecie przestrzennej
-10 %
Stylowa alternatywa dla zasłon i żaluzjiSzukając funkcjonalnego, a zarazem stylowego sposobu zasłonięcia okien, warto zwrócić uwagę na propozycję, jaką jest roleta dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar. To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zasłon czy żaluzji. W przeciwieństwie do innych ..
73.19zł 66.08zł Cena netto:53.72zł
Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej
-10 %
Maksymalna długość materiału dzień i noc podgumowanego, która zmieści się do kasety przestrzennej, wynosi 175 (już z wliczonym zapasem).W przypadku dłuższych rolet należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału nie zmieści się w kasecie i zostanie widoczna na oknie. Jaśniejsze materiały dzień i ..
81.80zł 73.91zł Cena netto:60.09zł
Roleta MINI Dzień i Noc podgumowane Roleta MINI Dzień i Noc podgumowane
-10 %
Jaśniejsze tkaniny dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość światła przejdzie również przez materiał.W przypadku okien z nawietrznikiem, koniecznie należy nas o tym powiadomić wpisując taką informację w uwagach do zamówienia, abyśmy mogli dołączyć do zamówienia dł..
83.03zł 74.85zł Cena netto:60.85zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Uwaga:*Jaśniejsze materiały dzień i noc podgumowane są półprzepuszczalne, co oznacza, że niewielka ilość świa..
95.94zł 86.64zł Cena netto:70.44zł
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)