Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc

Komfort przebywania w każdym domu zależy od wielu istotnych czynników. Warto zapewnić sobie zawsze optymalną temperaturę, zadbać o dostęp czystego i świeżego powietrza, a także stworzyć we wnętrzu przytulną atmosferę. Podstawowym dodatkiem do każdego mieszkania są rolety dzień noc, które są obecnie niezwykle popularne wśród właścicieli zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych mieszkań. Ten rodzaj rolet różni się od tradycyjnych modeli głównie materiałem, który w ich przypadku składa się z wielu poziomych pasów, zapewniających możliwość dowolnej regulacji nasłonecznienia. Poznaj koniecznie rolety okienne dzień noc i zamów już dziś w Rollcenter.pl.

Zwiększ komfort codziennego życia, stosując rolety dzień noc

Rolety dzień noc mają wiele zalet, jedna z nich to wpływ na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ich budowa składa się z dwóch warstw materiału z poziomymi paskami, z czego połowa jest siatką. Dzięki temu rolety dzień noc w kasecie płaskiej umożliwiają regulowanie dostępu światła w bardzo szerokim zakresie. Ma to ogromny wpływ na przyjemność płynącą z przebywania w danym pokoju. Można praktycznie całkowicie zasłonić okno np. podczas upalnego lata lub nocy albo całkowicie je odsłonić, gdy promienie słoneczne nie padają już bezpośrednio na okno np. podczas popołudnia, czy lekkiego zachmurzenia. Właśnie dlatego rolety tego typu są obecnie jednymi z najpopularniejszych wśród naszych klientów.

Rolety balkonowe dzień noc - bezpieczeństwo i prywatność

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej mają także inną zaletę – chronią prywatność wszystkich domowników. Po ich całkowitym zasunięciu nikt nie będzie w stanie zajrzeć do wnętrza danego pomieszczenia, co jest bardzo istotne dla zachowania prywatności domowników. Wiele osób posiada dom na skraju działki i tuż obok sąsiada, przez co każdy przypadkowy przechodzień może zerknąć i tym samym zaburzyć intymną atmosferę. Aby się przed tym uchronić, warto podjąć decyzję o zakupie rolet dzień noc. Są niedrogie i trwałe, dlatego stanowią doskonały wybór w każdym przypadku. To inwestycja na wiele lat.

Mniejsze wydatki na ogrzewanie i klimatyzację z roletami dzień noc

Kolejną zaletą rolet okiennych dzień noc jest fakt, iż w dużym stopniu wpływają na zmniejszenie kosztów ogrzewania pomieszczenia. Ich podwójny materiał stanowi skuteczną warstwę izolacyjną, a to właśnie przez szyby okienne ucieka zimą najwięcej ciepła. Wiele osób po zastosowaniu rolet balkonowych dzień noc zauważyło znaczną różnicę w rachunkach za ogrzewanie. Co więcej, wykorzystanie tych akcesoriów wpływa także na zmniejszenie kosztów klimatyzacji. Podobnie jak zimą, tak i latem warto zadbać o odpowiednią izolację okien, do czego znakomicie sprawdzą się rolety dzień noc w kasetach płaskich, dostępnych w Rollcenter.pl. Co więcej, wszystkie podkreślają również stylistykę pomieszczeń i mogą stanowić ciekawy element aranżacji okiennej.

Najlepsze rolety okienne dzień noc – tylko w Rollcenter.pl

W naszej firmie Rollcenter.pl znajdziesz największy wybór rolet dzień noc w kasetach przestrzennych. Wszystkie powstały przy użyciu nowoczesnych i trwałych materiałów oraz mechanizmów, dlatego też charakteryzują się wieloletnią odpornością na uszkodzenia. Materiały są różnorodne, a przy tym wysokiej jakości i bardzo atrakcyjne, dlatego można je dopasować do wystroju praktycznie każdego mieszkania. Zamów już dziś i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz szerokiego wyboru.


Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc
Hit sprzedaży -10 %
Rolety dzień noc w kasecieTradycyjne zasłony i firanki coraz częściej zastępowane są nowoczesnymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak na przykład rolety dzień noc w kasecie płaskiej. To stylowy sposób na zaaranżowanie dekoracji okiennej oraz na zapewnienie sobie prywatności. W wersji dziennej ..
68.27zł 61.43zł Cena netto:49.94zł
Roleta w kasecie płaskiej dzień i noc DE LUX Roleta w kasecie płaskiej dzień i noc DE LUX
-10 %
Rolety dzień i noc DE LUX w kasecie płaskiejTa konkretna roleta wyposażona jest w kasetę, która chroni materiał przed uszkodzeniem oraz nadaje estetyczny wygląd całemu produktowi. Kaseta płaska odstaje od okna na 3,5 cm i jest montowana w sposób inwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przykręcana jest za..
68.27zł 61.43zł Cena netto:49.94zł
Roleta MINI Dzień i Noc Roleta MINI Dzień i Noc
-10 %
Zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin. Rolety MINI dzień noc z prowadzeniem żyłkowymWłaściciele okien wiedzą, że niełatwo jest je stylowo zaaranżować. Trudno znaleźć odpowiednie karnisze czy zasłony, które sprawdzą się do zasłonięcia małego okna w spiżarni lub na korytarzu. W tym przypadku..
70.36zł 63.65zł Cena netto:51.75zł
Roleta dzień i noc w kasecie przestrzennej Roleta dzień i noc w kasecie przestrzennej
-10 %
Stylowa alternatywa dla zasłon i żaluzjiSzukając funkcjonalnego, a zarazem stylowego sposobu zasłonięcia okien, warto zwrócić uwagę na propozycję, jaką jest roleta dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar. To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zasłon czy żaluzji. W przeciwieństwie do innych ..
73.19zł 66.08zł Cena netto:53.72zł
Roleta w kasecie przestrzennej z materiałem dzień i noc DE LUX Roleta w kasecie przestrzennej z materiałem dzień i noc DE LUX
-10 %
Roleta dzień i noc DE LUX w kasecie przestrzennej Rolety w kasecie przestrzennej odstają od okna na 5 cm i są montowane w sposób bezinwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przyklejana jest w tym przypadku do ramy okna. Chroni ona tkaninę przed uszkodzeniem oraz nadaje estetyczny wygląd całemu produkt..
73.19zł 66.08zł Cena netto:53.72zł
Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX Roleta MINI Dzień i Noc DE LUX
-10 %
Rolety MINI dzień i noc DE LUX z prowadzeniem żyłkowymRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki dwóm warstwom materiału z ułożonymi naprzemiennie pasami tkaniny o szerokości 60 mm i pasami czarnej siatki o szerokości..
81.43zł 72.94zł Cena netto:59.30zł
Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej
-10 %
Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Rolety w kasecie przestrzennej odstają od okna na 5 cm i są montowane w sposób bezinwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przyklejana jest w tym przypadku do ramy okna. Tkanina porusza się przed oknem w prowadnicy w kształcie litery "U". Prowadnice prz..
81.80zł 73.91zł Cena netto:60.09zł
Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana Roleta MINI Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Rolety MINI dzień i noc podgumowane z prowadzeniem żyłkowymRolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Dzięki dwóm warstwom materiału z ułożonymi naprzemiennie pasami tkaniny i pasami siatki mamy możliwość swobodnego regulowania il..
83.03zł 74.85zł Cena netto:60.85zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Rolety dzień i noc podgumowane w kasecie płaskiejRolety w kasecie płaskiej odstają od okna na 3,5 cm i są montowane w sposób inwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przykręcana jest za pomocą czterech wkrętów do listwy przyszybowej, która powinna mieć minimum 10 milimetrów prostego miejsca. Tkanina w tym p..
95.94zł 86.64zł Cena netto:70.44zł
Pokazuje 1 do 9 z 9 (1 Stron)