Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające podgumowane

Jaka roleta zaciemniająca podgumowana sprawdzi się najlepiej?

Rolety zaciemniające stanowią istotny element każdego pomieszczenia. Spełniają one rolę nie tylko funkcjonalną, ale często także estetyczną. Stosowanie ich w domu, zwłaszcza w nasłonecznionych pomieszczeniach pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu światła, a często także ciepła. To rozwiązanie do sypialni, biura i salonu. Rolety zaciemniające dostępne są w wielu wariantach systemów mocowania, tkanin oraz wzorów.

Najczęściej wybór opiera się na rozważeniu dwóch opcji systemów mocowania. Rolety mini i rolety w kasetach to najczęściej stonowane rozwiązanie. Każde z nich zapewnia możliwość doboru tkanin, w tym także tkaniny z powłoką termiczną. Rolety mini to łatwość samodzielnego montażu, natomiast rolety w kasetach zapewniają 100% zaciemnienia - nie przepuszczają światła. Atuty każdego rodzaju systemu montowania różnią się znacząco i należy dostosować je do indywidualnych preferencji oraz pomieszczenia, w którym mają one spełniać swoją funkcję.

Ochrona przed słońcem to najważniejszy czynnik, dla którego stosowane są rolety. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre tkaniny posiadają dodatkowe właściwości. Tkaniny z powłoką termiczną pozwalają także na ograniczenie nagrzewania się pomieszczenia, co zapewnia komfort i wpływa na oszczędność. Zarówno w wersji mini jak i rolet zaciemniających w kasetach możliwe jest zastosowanie tkaniny z powłoką termiczną. Szukając optymalnego rozwiązania warto zapoznać się z różnicami pomiędzy systemami mocowania. My jednak podpowiemy, że najlepsze rezultaty osiągnąć można wybierając rolety zaciemniające w kasetach, w połączeniu z tkaniną z powłoką termiczną.

Rolety zaciemniające podgumowane – mnóstwo plusów.

Takie rozwiązanie zapewnia 100% zaciemnienia - nie przepuszczają światła i blokują ciepło słoneczne. Rolety zaciemniające to najlepsze rozwiązanie stosowane w ochronie przed słońcem, a dzięki wielości wzorów i kolorów doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Niejednokrotnie stanowią również idealny element dekoracyjny, czy uzupełniający wystrój biura, salonu, czy nawet lokalu usługowego. Wybierając rolety zaciemniające pamiętajmy by skupić się nie tylko ich wzorach i kolorach, ale także optymalnej wersji materiału i sposobie ich mocowania. Wszystko to znacząco wpływa zadowolenie z użytkowania.


więcej na: zalety rolet zaciemniających

Dla wielu z nas nasze okna to prawdziwy koszmar. Dlaczego? Ponieważ w obecnych czasach okiennice - szczególnie tego starego typu, nie wymienione na nowe plastikowe - znacząco odbiegają od swoich “nowszych sióstr”, i to nie tylko pod względem wizualnym. Staromodne okna mają wiele uroku - bardzo częst..
31.49zł Cena netto:25.60zł
Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana to propozycja dla wszystkich, których wymagania są nieco wyższe niż standardowo. Ta uniwersalna i funkcjonalna osłona okienna została wykonana z materiałów najwyższej jakości i w sposób zapewniający jej ..
53.03zł Cena netto:43.11zł
Roleta w kasecie płaskiej Thermo Roleta w kasecie płaskiej Thermo
Hit sprzedaży
Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo Roleta termiczna w kasecie z prowadnicami płaskimi to jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań w kwestii zasłon okiennych. Z jednej strony zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia przez promienie słoneczne, z drugiej na..
54.32zł Cena netto:44.16zł
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)