Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dachowe

Rolety dachowe to niezbędne wyposażenie w każdym domu, w którym znajdują się okna dachowe. Osłaniają przed rażącym słońcem, zmniejszają nasłonecznienie i nagrzanie danego pomieszczenia, a także zwiększają prywatność wszystkich domowników i umożliwiają krótką drzemkę w ciągu dnia w kompletnej ciemności. W naszym sklepie znajdziesz rolety na okna dachowe w wariantach różniących się kolorem, materiałem, wzorem czy stopniem blokowania światła. Wszystkie są doskonale wykonane i zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania bez obaw o ich przedwczesne zużycie. Zobacz koniecznie!

Rolety dachowe – komfort podczas upalnego lata

Zakup rolet dachowych jest doskonałym sposobem na zwiększenie komfortu przebywania w pomieszczeniu, w którym znajdują się okna dachowe. Ich najważniejszą zaletą jest fakt, że znakomicie chronią przed intensywnym, letnim słońcem, które potrafi nagrzać poddasze nawet do 40 stopni Celsjusza, gdy znajduje się w zenicie. To z oczywistych względów zupełnie likwiduje radość wynikającą z przebywania w tym pomieszczeniu. Ponadto, częste spędzanie czasu w zbyt gorącym pokoju może wywoływać chroniczne zmęczenie i rozdrażnienie. Ma to także ogromne znaczenie w przypadku, gdy posiadasz zwierzęta domowe. Są one bardzo czułe na zbyt wysokie temperatury, które w ich przypadku mogą prowadzić do znacznego pogorszenia ich samopoczucia.

Chroń swoją prywatność roletami na okna dachowe

Wiele osób traktuje rolety przeznaczone do okien dachowych jako sposób na zachowanie prywatności. Szczególnie często na brak komfortu związanego z sąsiadami narzekają właściciele domów znajdujących się tuż obok wyższych budynków, np. bloku mieszkalnego. Rolety całkowicie uniemożliwiają zaglądanie do wnętrza przez osoby postronne, dlatego zdecydowanie warto je zastosować. Dzięki temu po ich rozsunięciu można się rozluźnić i wykonywać codzienne czynności bez jakichkolwiek obaw. Rolety dachowe doskonale sprawdzą się także do biur firmowych, w których pracownicy często pracują do późnych godzin i również mogą czuć się przez to obserwowani.

Rolety plisowane na okna dachowe – nowoczesne i funkcjonalne

Rolety plisowane na okna dachowe to bardzo ciekawy wybór. Przyciągają uwagę swoją funkcjonalnością i estetyką oraz szerokim zastosowaniem, dlatego są obecnie niezwykle popularne wśród współczesnych klientów. Podstawową różnicą pomiędzy roletami plisowanymi na okna dachowe a standardową wersją jest materiał, który w przypadku tych pierwszych przypomina harmonijkę. Zastosowanie takiej tkaniny umożliwia zarówno zwinięcie rolety w obie strony, jak i zasłonięcie tylko konkretnej części okna. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Można bowiem zasłonić dół okna w obawie przed wzrokiem sąsiadów, jak i górę, gdy słońce znajduje się w zenicie i zbyt mocno nagrzewa pomieszczenie.

Rolety dachowe termoizolacyjne – dla szczególnie wymagających

Rolety dachowe termoizolacyjne różnią się od tych standardowych materiałem izolacyjnym. Tkanina ta chroni wnętrze przed najmocniejszymi promieniami słonecznymi i ogranicza jego ogrzanie. Jeśli na Twoim poddaszu znajduje się wiele okien dachowych, to te rolety będą doskonałym wyborem. Co ciekawe, zastosowanie rolet dachowych termoizolacyjnych jest także sposobem na ochronę przed wychłodzeniem wnętrza zimą i tym samym, na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.


UWAGA: tkanina Awangarda 02 będzie dostępna dopiero w czerwcu 2023 r.Aranżacja okna dachowego nie musi być trudnaOkno dachowe to doskonałe rozwiązanie pozwalające wpuścić do pokoju mnóstwo słońca. Czasami jest go nawet zbyt wiele, zwłaszcza jeśli okno wychodzi na wschód, a Ty lubisz pospać nieco dłu..
77.90zł Cena netto:63.33zł
Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że tkaniny BLACKOUT 3001, 3003, 3004 oraz 3005 zostały wycofane. Materiały te będą dostępne prawdopodobnie dopiero w lipcu. W zamian oferujemy Państwu NOWOŚĆ - rolety plisowane z materiałem blackout SOFT , który również nie przepuszcza światła. Mate..
77.90zł Cena netto:63.33zł
Stylowe rolety plisowane Duo ThermoMieszkanie na poddaszu niesie ze sobą różne wyzwania związane z jego aranżacją. Jednym z problemów może okazać się znalezienie odpowiedniego sposobu zasłaniania okien. Klasyczne zasłony i firanki nie spełnią swoich funkcji, podobnie, jeżeli chodzi o tradycyjne żalu..
77.90zł Cena netto:63.33zł
Nowoczesne metody aranżacji okien dachowychOkna dachowe montowane są pod skosem względem ścian i podłogi, dlatego próby efektywnego zasłonięcia ich tradycyjnymi zasłonami i firankami raczej się nie sprawdzają. Jeżeli zależy Ci na skutecznym, a przy tym eleganckim zasłonięciu okien, koniecznie zwróć ..
87.74zł Cena netto:71.33zł
Wyjątkowe żaluzje dachowe BaselJeżeli jesteś właścicielem mieszkania wyposażonego w okna dachowe, to wiesz doskonale, jak trudno znaleźć odpowiednią metodę ich zasłaniania. Rolety czy żaluzje przeznaczone do tradycyjnych okien fasadowych, czyli zamontowanych pod kątem prostym względem podłogi, zupeł..
110.70zł Cena netto:90.00zł
Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)