Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety zaciemniające w kasecie płaskiej

Komfort wykonywania codziennych czynności we własnych czterech ścianach jest zdecydowanie najważniejszy. Na jego poziom wpływ ma nie tylko odpowiednio dobrane wyposażenie, ale również dodatki, wśród których znajdują się między innymi rolety zaciemniające w kasecie płaskiej oferowane w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. To dość niepozorne elementy aranżacji okiennej, które zdecydowanie poprawiają samopoczucie domowników ze względu na możliwość zachowania prywatności. Jednak to nie wszystko. Każda roleta zaciemniająca w kasecie płaskiej chroni także przed nadmiernym nagrzaniem danego pomieszczenia, dzięki czemu np. po powrocie z pracy w upalny dzień możemy liczyć na odpoczynek w przyjemnym chłodzie. Zapraszamy już dziś do przejrzenia wszystkich modeli i wybrania wersji, która będzie dopasowana stylem do pomieszczenia i rozmiarem do okna.

Rolety podgumowane – skuteczna ochrona przed nagrzaniem pomieszczeń domowych

Prezentowane rolety podgumowane to doskonały wybór w szczególności do pomieszczeń skierowanych na południe, które są znacznie bardziej narażone na wielogodzinną ekspozycję na promienie słoneczne, co szybko prowadzi do wzrostu temperatury we wnętrzu. Zaduch w salonie czy sypialni niekorzystnie wpływa na samopoczucie i może powodować problemy ze snem. Właśnie dlatego warto zainwestować w rolety podgumowane w kasecie płaskiej, które są bardzo skuteczną ochroną i jednocześnie nie zaburzają estetyki panującej we wnętrzu. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest łatwy montaż, do którego nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Z mocowaniem do listew przyszybowych poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z montażem rolet.

Rolety podgumowane w kasecie płaskiej – stylowe element aranżacji okiennej

Każda z oferowanych w naszym sklepie rolet podgumowanych w kasecie płaskiej jest nie tylko praktycznym, ale także stylowym elementem wyposażenia, który w wielu domach zastępuje firankę bądź zasłonę. Jednokolorowe i gładkie modele idealnie sprawdzą się nie tylko do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, będą również znakomitym wyborem do pomieszczeń zaaranżowanych w tradycyjnym, klasycznym stylu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na sam mechanizm działania tego typu rolet, gdyż zastosowana kaseta nie tylko estetycznie wygląda, ale także skutecznie chroni tkaninę przed zabrudzeniem, dzięki czemu materiał nie wymaga częstego czyszczenia.


Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana
Hit sprzedaży -10 %
Gdzie sprawdzą się najlepiej rolety podgumowane?W pokojach, które narażone są na nadmierną ilość światła słonecznego lub światła płynącego z latarni czy neonów, należy zadbać o odpowiedni rodzaj osłaniania okien pozwalający na relaks w dowolnej chwili dnia lub nocy. Klasyczne zasłony czy rolety wyko..
55.35zł 49.75zł Cena netto:40.45zł
Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Thermo Roleta w kasecie płaskiej Podgumowana Thermo
Hit sprzedaży
Poznaj nowoczesne rolety w płaskiej kasecieWłaściciele mieszkań, których okna wychodzą na południe, wiedzą doskonale, jak uciążliwe potrafi być słońce wpadające wprost do pokoju. Tradycyjne zasłony i żaluzje potrafią zminimalizować natężenie światła, ale nie zapewnią odpowiedniej temperatury pomiesz..
54.32zł Cena netto:44.16zł
Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana Roleta w kasecie płaskiej Dzień i Noc podgumowana
-10 %
Rolety dzień i noc podgumowane w kasecie płaskiejRolety w kasecie płaskiej odstają od okna na 3,5 cm i są montowane w sposób inwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przykręcana jest za pomocą czterech wkrętów do listwy przyszybowej, która powinna mieć minimum 10 milimetrów prostego miejsca. Tkanina w tym p..
95.94zł 86.64zł Cena netto:70.44zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)