Decydując się na osłonę okien w swoim mieszkaniu, warto rozważyć dwie opcje: rolety oraz żaluzje. Są to rozwiązania, które charakteryzują się innymi właściwościami. Roleta to po prostu tkanina nawinięta na wałek. Dostępne są rolety chowane w kasetę, która może być dostępna w kolorze ramy okiennej. Natomiast żaluzje są to poziome lamele, które można regulować pod każdym kątem w zależności od potrzeby. Żaluzje można pozostawić na pożądanej wysokości, dzięki czemu decydujemy o tym, jaką ilość światła wpuszczamy do pomieszczenia. Na rynku dostępne są żaluzje aluminiowe i drewniane w szerokiej gamie kolorystycznej. Zarówno rolety, jak i żaluzje stanowią element dekoracyjny każdego wnętrza.

Rolety plisowane basel - poznaj to rozwiązanie

Do kategorii rolet i żaluzji można dodać także rolety plisowane basel. Ciężko jednak umieścić je w jednej kategorii, gdyż nie są one ani roletami i żaluzjami. Nie są montowane na wałku i nie można ich ustawiać pod danym kątem. Jednak mają ogromną zaletę, która przemawia za plisami. System plis został bardzo fajnie opracowany. Plisę można ustawić na środku okna lub na samej górze, pozostawiając wolne miejsce w dolnej części okna. My tutaj decydujemy, jakiej ilości światła potrzebujemy. Jest to idealne rozwiązanie dla okien o nietypowych kształtach. Rolety plisowane basel, które oferujemy Ci w sklepie internetowym Rollcenter.pl, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - od białego, aż po ciemny grafitowy. Do wyboru jest również bogata baza kolorów samego mechanizmu plisy.

Rolety dzień noc - postaw na design i funkcjonalność!

To, co sprawia, że rolety dzień noc są bardzo funkcjonalne i wyróżniają się niecodziennym designem, to ich budowa oraz sposób działania. Roleta dzień noc złożona jest z naprzemiennych pasków półprzezroczystej siatki i materiału zaciemniającego. Przesuwanie ich względem siebie za pomocą sznureczka pozwala wpuścić do pomieszczenia promienie słoneczne, które akurat nam są potrzebne. Rolety dzień noc pozwalają nam stworzyć idealne miejsce zarówno do pracy, jak i relaksu. Świetnie sprawdzą się w salonie i w pokoju dziecięcym. Szeroka paleta kolorystyczna sprawia, że dopasujemy rolety dzień noc do każdego wnętrza. Rolety, które oferuje sklep internetowy Rollcenter.pl, projektowane są na wymiar do samodzielnego montażu. Dziś składasz zamówienie, a w ciągu około 7 dni roboczych rolety masz u siebie!

Nowoczesny wygląd salonu z roletami plisowanymi basel

Rolety stanowią w mieszkaniu bardzo ważny element, który decyduje o ostatecznym sposobie jego wykończenia. Pięknie ozdobione okna tworzą niesamowite wrażenie zarówno dla nas, jak i odwiedzających nas gości. Jedną z opcji stworzenia unikalnego klimatu w domu są rolety plisowane basel. Poza tym, że chronią przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia oraz zapewniają poczucie intymności i bezpieczeństwa, stanowią także niespotykaną dekorację okna, która zawsze będzie cieszyć oko. Instalacja rolet plisowanych basel to inwestycja na kilka dobrych lat. Proponowane przez Rollcenter.pl plisy wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niespotykanymi kolorami. To barwy, które z pewnością wkomponują się we wnętrze w stylu nowoczesnym. Są stworzone na wymiar do samodzielnego montażu.

Rolety dzień noc - poznaj korzyści jakie płyną z ich użytkowania!

Podstawową funkcją osłon okiennych jest ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła. W tej kategorii zwycięzcą są rolety dzień noc! Są nowoczesne, oryginalne i wykazują dużą trwałość. Każdy, kto już ma w swoim domu rolety, wie, jakie płyną z tego korzyści. Poza regulacją światła zapewniają również ogromny komfort podczas relaksu. Każda z oferowanych rolet dzień noc prezentuje się bardzo estetycznie - jest to zaleta, której nie da się podważyć. Ponadto rolety nie wymagają regularnego czyszczenia. Poza estetyką i nowoczesnym wyglądem rolety dzień i noc potrafią zmniejszyć koszty ogrzewania. Jest to zasługa podwójnego materiału, który stanowi warstwę izolacyjną, a to przez szyby ucieka najwięcej ciepła. Już po pierwszym sezonie grzewczym odczujesz różnicę w rachunkach! Przekonaj się o tym już dziś - zdecyduj się na zakup rolet dzień i noc!