Plisy okienne, które są bardzo często nazywane roletami harmonijkowymi, stanowią niezwykle praktyczny i wygodny sposób na ograniczenie promieni słonecznym w domu lub biurze. Plisy można dowolnie zwijać i rozwijać w zależności od danej sytuacji. Produkty te dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu tradycyjnym. Są tak uniwersalne, że niezależnie od tego, jak zaaranżujesz pomieszczenie, zawsze będą efektownie się prezentować. W sklepie internetowym Rollcenter oferujemy wysokiej jakości plisy okienne na wymiar.

Odmień wnętrze swojego mieszkania z plisami okiennymi

Plisa okienna zdobywa coraz większą popularność - nic w tym dziwnego, gdyż jest niezwykle praktycznym elementem i wprowadza do wnętrza nutę elegancji. Na pewno zadowolone z plis będą osoby, które poszukują nieszablonowych rozwiązań. Produkty te będą również idealne, gdy w domu posiadamy okna dachowe, na których trudno jest zamontować tradycyjne rolety materiałowe. Ponadto plisy okienne dają Ci możliwość wpuszczenia światła tylko na wybranej części okna. To bardzo ważny atut podczas upalnych dni. W naszym sklepie internetowym oferujemy Ci plisy okienne w wielu kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojego wnętrza.

Plisy dachowe - czy to dobry pomysł?

Podczas aranżacji pomieszczeń na poddaszu zastanawiamy się jaką osłonę można założyć do tych małych wymiarów okna? Roleta? A może plisa dachowa? Ogromną zaletą plis dachowych jest to, że tworzą harmonijkę i idealnie przylegają do okna, nie wpuszczając światła nawet po bokach. Ponadto plisy dachowe można regulować w pionie. Można tym samym zasłonić wybraną część okna. Zaproponowane w sklepie internetowy Rollcenter plisy dachowe wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia. Ponadto projektowane są na wymiar. Dostępne są zarówno w jasnych, jak i ciemnych kolorach. Plisa dachowa spełni również swoją funkcję w okresie zimowym - chroni pomieszczenie przed wychłodzeniem. Decydując się na plisy dachowe, zadbasz o swój komfort przez cały rok!

Zalety użytkowania plis thermo

Wszystkie rolety plisowane to bez wątpienia bardzo dobry wybór! Przekonasz się o tym już po pierwszym upalnym dniu. Wykonanie tworzy tkanina, która odbija promienie słoneczne i sprawia, że kurz się na niej nie osiada, dzięki właściwościom antystatycznym. Jednak to nie wszystkie zalety! Dostępne w naszym sklepie internetowym Rollcenter plisy thermo są tak stworzone, aby odbijać promienie słoneczne i nie dopuszczać do sytuacji, że pomieszczenie będzie nagrzane w takim stopniu, iż przebywanie w nim będzie niemożliwe. W okresie zimowym rolety plisowane również mają swoje atuty! Pozwalają ochronić pomieszczenie przez znaczną utrata ciepła, a wszystko za sprawą tkaniny wykazującej właściwości izolacyjne. Straty ciepła w pomieszczeniu dokonujące się przez otwór okienny mogą być znaczne, zwłaszcza jeśli okno jest dachowe. Z plisami thermo zadbasz o komfort i prywatność w swoim mieszkaniu. Ponadto plisy okienne można instalować bezinwazyjnie. To idealny wariant w przypadku gdy nie możemy nic przykręcać do okna lub po prostu nie chcemy ingerować w jego strukturę. Już dziś odmień swoje wnętrze i postaw na plisy thermo!

Trwałość i elegancja plis okiennych

Plisy dachowe są świetnym rozwiązaniem, które z dnia na dzień zyskuje na popularności. Jest to spowodowane tym, że są one praktyczne i eleganckie. Plisy wyróżniają się również tym, że posiadają mechanizm samohamujący. Zastanawiasz się, jak on działa? Oznacza to, że plisę możemy zatrzymać tylko na pewnej części okna. Chcesz odsłonić jedynie górę okna - z plisą to żaden problem! Ponadto plisy okienne od Rollcenter wykazują się dużą trwałością, dzięki temu, iż wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są to rolety, które wykonywane są bezpośrednio na wymiar, który podaje klient. Sprawdź wszystkie kolory i wybierz ten, który wzbogaci i odmieni wnętrze Twojego mieszkania.