Rolety na okna to bardzo praktyczny i niezwykle wygodny wynalazek. Przede wszystkim stanowią rewelacyjną alternatywą dla tradycyjnych firan i zasłon, które wcześniej znajdowały się w każdym domu. Obecnie ta tradycja nieco się zmieniła. Większość z nas zamienia firany na rolety z wielu przyczyn. Podstawą jest wygoda i funkcjonalność oraz estetyka, jaką tworzą rolety. Oryginalne rolety dzień noc w kasecie płaskiej podkreślą każde wnętrze nie ważne, w jakim stylu jest ono urządzone. Są to rolety niezwykle praktyczne, które sprawdzą się zarówno w porze letniej, jak i zimowej. Ochronią nasze wnętrze przed słońcem, a zimą wprowadzą promienie słoneczne do domu.

Poznaj zalety rolet dzień noc w kasecie płaskiej

Masz w domu tradycyjne firany i zasłony, jednak męczy Cię ich częste pranie, a następnie długie prasowanie? Wybór rolet dzień noc w kasecie płaskiej odmieni wnętrze Twojego mieszkania. To element, który docenisz już po pierwszym użyciu. Są one wyjątkowe! Nowoczesne rolety dzień noc zapewniają nieograniczoną regulację dopływu światła, zarówno przy całkowitym, jak i częściowym przysłonięciu okna. Zastanawiasz się zatem, jak jest to możliwe, że można uzyskać światło przy obniżonych roletach? W przypadku rolet dzień i noc, kiedy je opuszczamy czy podnosimy, względem siebie przesuwają się dwa paski tkanin. Rolety typu dzień i noc mają niezwykle praktyczną konstrukcję. Wykonane są z dwóch warstw tkaniny w poziome pasy o różnej szerokości, którymi można swobodnie zarządzać. Każda z warstw charakteryzuje się innym stopniem zacienienia. Montaż rolety dzień i noc umożliwia przesuwanie warstw równolegle między sobą. Dzięki temu pasy nachodzą na siebie, co umożliwia płynną regulację nasłonecznienia. Oczywiście jeśli chcemy uzyskać pełne nasłonecznienie w pomieszczeniu wystarczy rolety zwinąć, jak jest to w przypadku tradycyjnych rolet.

A może rolety plisowane?

Rolety plisowane to rodzaj osłony okna, która jest sprasowana w formie harmonijki. Jest to niezwykle nowoczesna i estetyczna forma ozdobienia okna. Plisy można zwijać od góry do dołu, ale również pozostawić je na środku okna. Wszystko uzależnione jest od tego, na jakim poziomie chcemy mieć ochronę przed światłem lub sąsiadami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór rolet plisowanych. Pierwszą propozycją są rolety plisowane basel, które oryginalnie podkreślą styl każdego wnętrza. To rolety, które mogą być montowane w sposób tradycyjny, czyli przykręcany do okna lub bezinwazyjny na haczyki. Wybór rolet plisowanych basel jest niezwykle urozmaicony, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie dla siebie idealny zestaw.

Na czym polega regulacja przepuszczalności światła za pomocą rolet plisowanych?

Zwijanie plisy od góry do dołu to model, dzięki któremu funkcjonalność zasłony będzie zwiększona. Jest to rewelacyjna opcja, która pozwala Ci na zasłanianie i regulowanie wpuszczanego światła do pomieszczenia. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w gabinetach, w których pracujemy w głównej mierze przy komputerze. Można wówczas zasłonić wybraną część okna, przez które wpadają porażające nas promienie słoneczne. Z plisami Twoje wnętrze zyskuje efektowny, nowoczesny design. Kolor plisy możesz dopasować do wymiarów pomieszczenia, optycznie je powiększając. Oferowane w sklepie internetowym Rollcenter rolety plisowane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zamontuj już dziś rolety basel w oknach i zyskaj nowe możliwości

Sklep internetowy Rollcenter oferuje piękne i stylowe rolety plisowane w ciekawych kolorach, które podkreślą elegancję wnętrza Twojego mieszkania. Dopasujesz je zatem bez problemu do okien w salonie, kuchni czy biurze. To rodzaj rolet, które zapewnią Ci komfort podczas relaksu czy pracy. Po zamontowaniu plis w swoim biurze nie musisz już czekać, aż słońce schowa się za chmury - ty już decydujesz jaka ilość nasłonecznienia jest Ci potrzebna. Plisy wykonywane są na wymiar. Podajesz w zamówieniu jedynie parametry, a my wykonujemy resztę za Ciebie. Zyskaj nowe możliwości już dziś z plisami okiennymi!