Okna połaciowe to niezbędny element wystroju każdego poddasza, który gwarantuje doskonałe doświetlenie pomieszczenia, a także zapewnia większy dopływ światła niż tradycyjne okna. Nawet niewielkich rozmiarów okna dachowe dzięki temu, że są zamontowane pod kątem, wpuszczają do wnętrza więcej światła niż te na pionowych ścianach. Poza tym są dłużej wystawione na promienie słoneczne, a wpadające ukosem światło dociera głębiej. Jednak wiosenną i letnią porą światła i promieni słonecznych może być po prostu zbyt wiele, szczególnie wtedy, gdy chcemy się wyspać lub temperatura w sypialni, lub pokoju dziecięcym bardzo szybko rośnie, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest zakup rolet dachowych. W szerokiej ofercie rollcenter.pl znajdziesz funkcjonalne i estetyczne rolety dachowe, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak wybrać skuteczną i funkcjonalną roletę dachową?

Przemyślana aranżacja poddasza i dobrze dopasowane rolety okienne odpowiadają za komfort przebywania w tym pomieszczeniu - nawet podczas letnich upałów. Ważne jest, by rozmiar rolet dachowych i sposób ich montażu był dopasowany do typu okna. W rollcenter.pl oferujemy rolety na wymiar, które dopasujesz do popularnych modeli okien. Wykonujemy również rolety dachowe na indywidualne zamówienie, które produkowane są wedle podanych przez klienta rozmiarów. Jak wiadomo, okna na poddaszu wymagają szczególnej ochrony. Są wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, przez co sprawia, że pokoje znacznie szybciej i mocniej się nagrzewają. Wybierając materiał na rolety dachowe, warto wziąć pod uwagę to, czy będzie to gabinet, sypialnia, czy też pokój dziecięcy. Istotna jest również wielkość samego okna oraz strona, po której się ono znajduje.

Plisy termoizolacyjne do okna dachowego to skuteczna osłona o każdej porze roku

Termoizolacyjne plisy do okna dachowego to nowoczesne rolety, za pomocą których uzyskasz klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza, co zapewni Ci uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza. Okna dachowe nie tylko lepiej doświetlają wnętrze, ale też powodują szybkie przegrzewanie pokoi. Prostym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu są plisy na okna dachowe dostępne w naszej bogatej ofercie. Wykonane ze specjalistycznego materiału, gwarantują zatrzymywanie i odbijanie promieni słonecznych odpowiadających za nadmierne nagrzewanie pomieszczeń w słoneczne dni. Dzięki termoizolacyjnym plisom do okna dachowego można zasłonić szybę od dołu, od góry lub z obu stron jednocześnie. Możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna przydaje się wszędzie tam, gdzie chcesz kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, ale także w zdecydowany sposób ograniczyć nagrzewanie się wnętrza pomieszczenia.

Dopasuj plisy na okna dachowe według indywidualnych potrzeb

W rollcenter.pl oferujemy plisy do okien dachowych, które wyposażone są w prowadnice, dzięki czemu tkanina dobrze przylega do okna i przez to skutecznie zaciemnia pomieszczenie. Nasze produkty wykonane są z tkanin, które pozwalają zarówno na subtelne osłonięcie okna, jak i całkowite zablokowanie dostępu naturalnego światła. Wśród rozmaitych modeli do wyboru, znajdują się także plisy thremo melange, których melanżowa tkanina utkana jest z włókien o różnych odcieniach. W ten sposób powstaje ciekawy, wielobarwny kolaż, który doskonale wpisuje się w każde wnętrze, urozmaica je i dodatkowo wzmacnia niecodzienny efekt. Poza tym, rolety w kolorze melanż również świetnie przełamują elegancki charakter wystroju, wprowadzając do pomieszczenia odrobinę niewymuszonego luzu i nonszalancji, jednocześnie osłaniają wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem i wysoką temperaturą. Wygląd plis thermo melange doskonale będzie pasować do łazienki, pokoju dziecięcego, a nawet sypialni. Wybierz kolor mechanizmu, barwę tkaniny i ciesz się idealnym wystrojem swojego poddasza.