Zastanawiając się nad zakupem rolet do domu lub pomieszczenia biurowego, stajemy przed kluczowym pytaniem, które sprawia nam duże trudności. Bawełna, połyskująca organza, a może jednak poliester? Rolety dostępne są dziś w niezliczonych wariantach kolorystycznych oraz posiadają różne faktury. Odpowiednio dobrana roleta pozwoli nam zachować prywatność i w pewien sposób oddzielić się od sąsiadów. Tkanina, z której wykonana będzie roleta, decyduje o tym, jaka ilość światła przenika do naszego pomieszczenia oraz czy będzie łatwa do utrzymania w czystości. Z pewnością rolety wykonane z wysokiej jakości bawełny są miłe w dotyku i charakteryzują się mniejszą odpornością na uszkodzenia i odkształcenia.

Poznaj zalety rolet dzień noc

Rolety dzień noc na wymiar to jeden z najnowocześniejszych sposobów osłony okien wewnętrznych. Cechuje je zarówno oryginalny i elegancki wygląd, jak i funkcjonalność. Potrafią w skuteczny sposób chronić nasze pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Naprzemienne ułożenie tkanin w prezentowanych roletach pozwala nam na regulację wysokości i pozycji tkaniny. Roletę dzień noc można ustawiać w pozycji półprzezroczystej, zaciemniającej. W ten sposób sami decydujemy o tym, jaki poziom zacienienia chcemy osiągnąć w danym pomieszczeniu. W sklepie internetowym Rollcenter oferowane rolety dzień noc dostępne są w szerokim wachlarzu kolorystycznym oraz w wersji mini, w kasecie płaskiej i w kasecie przestrzennej. Każda roleta projektowana jest na wymiar podany przez klienta.

Nowoczesna i elegancka osłona okna - plisy melange thermo

Plisa melange thermo to rodzaj osłony okna, które jest niezwykle estetyczna i funkcjonalna. Plisa zapewnia nam ochronę przed słońcem i pozwala zachować prywatność. Tego rodzaju zasłony mają jeszcze jedną dodatkową zaletę, której nie posiadają rolety. To my decydujemy, jaką część okna chcemy zasłonić - może to być zarówno dół, jak i środek okna. Jeśli istnieje taka potrzeba, to plisa może się znaleźć na środku okna, pozostawiając tym samym cząstkę świata w oknie. Z plisami melange thermo, które dostępne są na wymiar w sklepie Rollcenter, urządzisz swoje mieszkanie gustownie i funkcjonalnie. Wyróżniają się one wysoką jakości wykonania i niebywałą trwałością. Są to plisy, których montaż może być standardowy, czyli przykręcany do okna lub bezinwazyjny na haczyki.

Postaw na nowoczesność i wybierz rolety materiałowe w kasecie płaskiej

Oferowane rolety materiałowe w kasecie płaskiej są bardzo popularne ze względu na estetykę i funkcjonalność. Wyróżniają się łatwością w kwestii utrzymania ich w czystości. Wybór rolet materiałowych w kasecie płaskiej sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i loftowym. Rolety projektowane są na wymiar, a ich montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności. Rolety materiałowe, które schowane są w kasecie, mają ogromną zaletę - zasłaniają całą powierzchnię okna i nie rozchodzą się na boki. Rolety materiałowe od Rollcenter wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje Ci użytkowanie ich przez lata.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie rolet do domu?

Rolety są coraz częściej wybierane ze względu na funkcjonalność oraz efekt dekoracyjny, jaki mogą stworzyć w ramie okiennej. Z powodzeniem zastępują tradycyjne firany. Są proste w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. Zanim jednak zakupimy rolety do swojego wnętrza warto przeanalizować kilka ważnych czynników! Aby właściwie dobrać rodzaj i barwę rolety - warto na początek określić pomieszczenie w jakim ma być montowana. Inny typ rolety sprawdzi się w sypialni, małym pokoju czy kuchni. Ponadto ważne jest przeznaczenie rolety czy ma tylko zapewnić nam dodatkową dekorację wnętrza czy ma gwarantować odpowiednie warunki do snu czy pracy? Jeśli kupujemy rolety do sypialni - warto przyjrzeć się roletom dzień i noc, które wyróżniają się nowoczesnością i pozwalają na regulację ilości wpuszczanego światła do wnętrza. Bez względu na to czy poszukujesz rolet czy plis w naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiedni model do swojego wnętrza!