Kuchnia to pomieszczenie najbardziej wykorzystywane w całym domu. To w niej spędzamy czas z rodziną, gotujemy i relaksujemy się po pracy przy wspólnej kawie. Kuchnia zatem musi być stworzona z klimatem i z poczuciem stylu. Poza ogólnym wystrojem ważne jest również okno. Jeśli zależy nam na tym, aby osłona okna była funkcjonalna i estetyczna, to idealną opcją są plisy. To opcja, która jest niezwykle wygodna w codziennym użytkowaniu i podkreśla nowoczesność każdego wnętrza. To z plisą możesz zdecydować, jaką ilość światła wpuszczasz do pomieszczenia. Są tak zaprojektowane, że mogą być ułożone na samej górze lub na dole - możliwość regulacji jest tutaj świetnym rozwiązaniem!

Odmień swoją kuchnię z roletkami we wzory

Okna w kuchni sprawiają dużo problemów. Poza tym, że nie wiemy, czy pod oknami umieścić blat, to dochodzi jeszcze jeden dylemat - jak zasłonić okna? Firany czy może rolety? Z roletkami we wzory urządzenie kuchni będzie dużo łatwiejsze! Poza tym, że rolety mają nie tylko zdobić kuchnię, muszą również pełnić funkcję ochronną. Ich zadaniem jest ochrona przed nadmiernym słońcem i ciekawskimi sąsiadami, którzy lubią często zaglądać do wnętrz cudzych mieszkań. To właśnie roletki we wzory od Rollcenter mogą uchronić nas przed tym problemem. Są wykonane z najwyższej jakości tkaniny, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Są to rolety, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. Projektowane są pod wymiar podany w zamówieniu. Dostępne są w różnorodnych wzorach.

Co wybrać do kuchni? Rolety dzień noc czy plisy?

W czasie wybierania dekoracji okiennych to właśnie kuchnia sprawia najwięcej problemów. Rolety dzień noc, a może plisy? Każda kobieta, która tworzyła kuchnię od podstaw, wie, jakie to trudne wyzwanie. Rolety dzień noc świetnie wyglądają w kuchni, gdyż ich budowa jest tak zaprojektowana, aby w każdej chwili zasłonić okno na określonej wysokości lub wpuścić pożądaną ilość światła. Podkreślają oryginalność każdego wnętrza. Natomiast plisy są idealną opcją dla osób, które chcą zasłonić np. tylko wybraną część okna na środku, pozostawiając dół i górę odsłoniętą. Takiej możliwości przy roletach dzień noc nie ma. Plisy mają to do siebie, że można je bez problemu prać - wystarczy tylko je zdemontować, co jest również czynnością niezwykle prostą. W sklepie internetowym Rollcenter dostępne są zarówno plisy, jak i rolety dzień noc. Każda z tych opcji przygotowana jest na wymiar.

Z jakiego materiału powinny być wykonane rolety?

Rolety do kuchni powinny być wykonane z materiału, który nie sprawia problemu podczas czyszczenia. Obojętne czy zdecydujesz się na plisy, czy roletki we wzory, powinny być one wykonane być z poliestru lub mieszanek z dodatkiem poliestru. To materiał, który jest niezwykle łatwy w czyszczeniu. Rolety, które wykonano z zamszu, są trudne w pielęgnacji i ponadto pochłaniają zapachy. Rolety wykonane z bambusa także w kuchni nie zdają egzaminu - są trudne do wyczyszczenia. Producent rolet okiennych Rollcenter oferuje rolety wykonane w 100% poliestru, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w kuchni. Są to nowoczesne rolety, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Są przygotowane do samodzielnego montażu.

Nowoczesne rolety do kuchni!

Plisy są obecnie jednym z najpopularniejszych osłon okiennych. Nic dziwnego, gdyż prezentują się niezwykle estetycznie i subtelnie. Wprowadzają do każdej kuchni nutę elegancji. Przebywanie w kuchni, w której oknach widzimy plisy, to sama przyjemność! W upalne dni mamy zapewnioną ochronę przed słońcem, natomiast zimą wpuszczamy odrobinę promieni słonecznych do mieszkania. Plisy bardzo dobrze prezentują się zarówno w oknach standardowych, jak i tych większych. Ich wybór to inwestycja na kilka lat. Dostępne w sklepie internetowym Rollcenter plisy to tylko jedna z wielu propozycji. W ich asortymencie znajdziesz również rolety dzień noc czy roletki we wzory.