Upalne wiosenne i letnie dni, które kojarzą się z beztroskimi wakacjami, dla wielu z nas, niestety wiążą się z problemem nagrzewającego się mieszkania czy domu, gdzie niekiedy normalne funkcjonowanie wewnątrz staje się wręcz niemożliwe. Instalacja klimatyzacji to dosyć długi, trudny i drogi proces, dlatego postaw na tańsze rozwiązanie, jakim są rolety, które nie przepuszczają ciepła i ciesz się komfortem oraz optymalną temperaturą o każdej porze roku, dnia i nocy. Dzięki roletom termoizolacyjnym, które znajdziesz w naszym sklepie rollcenter.pl, zmniejszą się nasze wydatki związane z ogrzewaniem mieszkania. Zostały one wykonane ze specjalistycznego, podgumowanego materiału, gwarantującego zatrzymywanie i odbijanie promieni słonecznych, które odpowiadają za nadmierne nagrzewanie pomieszczeń w słoneczne dni, ale też chronią mieszkania przez nadmierną utratą ciepła zimą.

Jakie funkcję pełnią rolety zatrzymujące ciepło?

Rolety termoizolacyjne doskonale sprawdzą się w przypadku osób prowadzących nieregularny tryb życia. W sypialni usytuowanej od nasłonecznionej strony wschodniej lub południowej zapewnią maksymalny komfort podczas odpoczynku oraz optymalne warunki sprzyjające regeneracji. To również idealny produkt do pokoju małego dziecka, który za jednym pociągnięciem ręki zapewni przyjemny półmrok, ułatwiający maluchowi zasypianie. Co więcej, odbicie promieni słonecznych jest pożądane, kiedy często korzystamy z komputera bądź telewizora. Idealnie dobrane i skrojone rolety termoizolacyjne z naszej oferty oprócz swoich praktycznych zastosowań doskonale wpisują się w estetykę domowych wnętrz, również poddasza, którego okna dachowe nasłoneczniają wnętrze w większym stopniu niż te tradycyjne, usytuowane w ścianie. Poza tym prezentowane rolety znajdą też zastosowanie w laboratoriach, salach konferencyjnych czy pracowniach fotograficznych, gdzie właściwa temperatura i zaciemnienie jest niezbędnym elementem wyposażenia.

Plisy thermo to nowatorskie rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Jeśli szukasz nowoczesnej alternatywy dla ciężkich zasłon postaw na modne rozwiązanie, jakim są nowoczesne i gustowne plisy. Dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, doskonale dopasują się do każdej aranżacji w salonie, jadalni, a szczególnie w kuchni, gdzie z powodzeniem zastąpią klasyczne zazdrostki. Plisy thermo o niewielkich gabarytach można zamontować na dwa sposoby, w zależności od aktualnych potrzeb. To także łatwa obsługa niewymagająca łańcuszka do sterowania, które odbywa się za pomocą wygodnego uchwytu na górnym i dolnym jej profilu. Rolety plisowane nie przeszkadzają podczas otwierania okna i umożliwiają przesuwanie jej zarówno na górną część szyby, jak i na dolną. Decydując się na plisę nieprzepuszczającą dużo ciepła, zyskujesz możliwość zaciemnienia pomieszczenia przy wyborze odpowiedniego materiału. Powłoki odbijające promienie słoneczne niwelują problem nadmiernego oświetlenia we wnętrzu oraz odbarwiania się mebli pod wpływem promieni słonecznych.

Komfortowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki tylko w rollcenter.pl

Oczekując maksymalnej ochrony przed przegrzaniem mieszkania, biura lub lokalu usługowego, warto postawić na klasyczne rolety w wersji termoizolacyjnej, czyli rolety thermo w estetycznej kasecie. Rolety, które nie tylko nie przepuszczają światła i ciepła, ale stanowią eleganckie wyposażenie wnętrza, ponieważ ich minimalistyczny design sprawia, że będą pasować do wielu typów okien. Praktyczne rolety w kasecie umożliwiają schowanie zwiniętego materiału za pomocą łańcuszka, tym samym chronią go przed zabrudzeniem i zakurzeniem. Dlatego rolety thermo w kasecie są doskonałym rozwiązaniem również dla osób cierpiących na różne alergie. Rolety thermo wykonane z podgumowanego materiału są dodatkowo wyposażone w wygodny system prowadnic bocznych, które zapewniają ścisłe przyleganie materiału do powierzchni szyby, nawet gdy okno jest uchylone. Łatwe w czyszczeniu rolety dostępne są w wersji na indywidualne zamówienie. Montaż rolet thermo na oknach drewnianych i wykonanych z PCV nie sprawi problemów. Wybierz idealną dla siebie opcję i ciesz się komfortową temperaturą w swoim domu nawet podczas afrykańskich upałów.