Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety w kasecie z tkaniną we wzory

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju rolet okiennych. Do najpopularniejszych z nich należą rolety kasetowe we wzory. To zdecydowanie najczęściej kupowane modele przez naszych klientów, którzy cenią sobie atrakcyjne elementy wyposażenia wnętrza wpływające na całą aranżację. Prezentowane wzory i motywy są stylowe, modne i stanowią dodatkową formę dekoracji, dlatego są też wybierane przez osoby, które nie są zwolennikami tradycyjnych firan i szukają dla nich doskonałej alternatywy. Przejrzyj już dziś całą kategorię i wybierz propozycje do wszystkich wnętrz domowych, gdyż ogromną zaletą rolet kasetowych we wzory jest ich uniwersalność i możliwość zastosowania w każdym pomieszczeniu.

Rolety kasetowe we wzory – alternatywa dla klasycznych firan i zasłon

Prezentowane rolety w kasecie występują w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach do wyboru, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wybrany model do istniejącej aranżacji. Świetnie zastępują tradycyjne firanki i zasłony, jednocześnie spełniając podobną funkcję. Rolety we wzory w kasecie pozwalają zachować prywatność, gdyż chronią przed wścibskim wzrokiem sąsiadów i przypadkowych przechodniów, dlatego doskonale sprawdzą się w mieszkaniach zlokalizowanych na niskich piętrach, w gęstej zabudowie, a także w parterowych domach jednorodzinnych. Jednak to nie wszystkie ich zalety. Rolety znakomicie chronią przed intensywnym działaniem promieni słonecznych, które po kilku dłuższych chwilach mogą nieprzyjemnie nagrzać wnętrze, zwiększając panującą w nim temperaturę. Taka sytuacja zdecydowanie nie sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

Budowa i sposób działania rolet we wzory w kasecie

Każda roleta we wzory w kasecie jest zbudowana tak samo, niezależnie od rozmiaru, wzoru czy koloru. Jej konstrukcja jest bardzo solidna, trwała i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu zakup tego rodzaju przesłony okiennej jest doskonałą inwestycją na wiele lat. Kaseta spełnia funkcję pojemnika na zwiniętą tkaninę, która w chwili odsłonięcia okna nie jest narażona na zabrudzenia czy osiadanie kurzu, dzięki czemu rolety łatwiej utrzymać w czystości. Wybierz już dziś stonowany kolor lub postaw na mocniejszy wzór, który będzie znakomicie zdobił każde wnętrze.

Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.Postaw na nowoczesne rozwiązania do Twojego oknaNowoczesne rolety materiałowe we wzory w płaskiej kasecie to ..
48.86zł Cena netto:39.72zł
Stylowa aranżacja okien w Twoim domuRolety to jedne z wygodniejszych i coraz częściej wybieranych form zasłaniania okien. To praktyczne i efektowne rozwiązanie pozwala zaaranżować okno w stylowy i nowoczesny sposób. Rolety mogą być potraktowane jako jedyna ozdoba okna lub można je połączyć z klasycz..
67.87zł Cena netto:55.18zł
Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)