Menu
Your Cart

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety zaciemniające w kasecie przestrzennej

Komfort wykonywania codziennych czynności we własnych czterech ścianach jest zdecydowanie najważniejszy. Na jego poziom wpływ ma nie tylko odpowiednio dobrane wyposażenie, ale również dodatki, wśród których znajdują się między innymi rolety zaciemniające w kasecie przestrzennej, oferowane w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. To dość niepozorne elementy aranżacji okiennej, które zdecydowanie poprawiają samopoczucie domowników ze względu na możliwość zachowania prywatności. Jednak to nie wszystko. Każda roleta zaciemniająca w kasecie przestrzennej chroni także przed nadmiernym nagrzaniem danego pomieszczenia, dzięki czemu np. po powrocie z pracy w upalny dzień możemy liczyć na odpoczynek w przyjemnym chłodzie. Zapraszamy już dziś do przejrzenia wszystkich modeli i wybrania wersji, która będzie dopasowana stylem do pomieszczenia i rozmiarem do okna.

Rolety podgumowane – skuteczna ochrona przed nagrzaniem pomieszczeń domowych

Prezentowane rolety podgumowane to doskonały wybór w szczególności do pomieszczeń skierowanych na południe, które są znacznie bardziej narażone na wielogodzinną ekspozycję na promienie słoneczne, co szybko prowadzi do wzrostu temperatury we wnętrzu. Zaduch w salonie czy sypialni niekorzystnie wpływa na samopoczucie i może powodować problemy ze snem. Właśnie dlatego warto zainwestować w rolety podgumowane w kasecie przestrzennej, które są bardzo skuteczną ochroną i jednocześnie nie zaburzają estetyki panującej we wnętrzu. Dodatkowo ich ogromną zaletą jest łatwy montaż, do którego nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Z mocowaniem do ramy okiennej poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z montażem rolet.

Rolety podgumowane w kasecie przestrzennej – stylowe element aranżacji okiennej

Każda z oferowanych w naszym sklepie rolet podgumowanych w kasecie przestrzennej jest nie tylko praktycznym, ale także stylowym elementem wyposażenia, który w wielu domach zastępuje firankę bądź zasłonę. Jednokolorowe i gładkie modele idealnie sprawdzą się nie tylko do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, będą również znakomitym wyborem do pomieszczeń zaaranżowanych w tradycyjnym, klasycznym stylu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na sam mechanizm działania tego typu rolet, gdyż zastosowana kaseta nie tylko estetycznie wygląda, ale także skutecznie chroni tkaninę przed zabrudzeniem, dzięki czemu materiał nie wymaga częstego czyszczenia.


owoczesne rolety zaciemniająceWymiary nowoczesnych okien często odbiegają od tych standardowych, więc jeżeli zechcesz kupić pasujące do nich rolety, może pojawić się problem. Dlatego, zamiast szukać ich w sklepach budowlanych, warto zapoznać się z ofertą Rollcenter.pl. W naszym sklepie dostępne są r..
70.75zł Cena netto:57.52zł
Roleta podgumowana thermo w kasecie przestrzennej
Hit sprzedaży
Eleganckie i wielofunkcyjne rolety okienneSzukając odpowiedniego sposobu zasłaniania okien, możemy spotkać się z ogromną ilością różnego rodzaju rozwiązań. Obok klasycznych zasłon i firanek wieszanych na szynach lub karniszach mamy do wyboru całą gamę rolet i plis. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, ab..
73.34zł Cena netto:59.63zł
Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej
-10 %
UWAGA: tkanina Poem 726 będzie dostępna najprawdopodobniej w drugiej połowie czerwca. Roleta dzień i noc podgumowana w kasecie przestrzennej Rolety w kasecie przestrzennej odstają od okna na 5 cm i są montowane w sposób bezinwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przyklejana jest w tym przypadku do ramy okn..
81.80zł 73.91zł Cena netto:60.09zł
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)